pátek, 07 srpen 2015 11:43

Foto: Nneka, Lucerna Music Bar, 6.8.2015 Doporučený

Napsal(a)

Nneka, drobná nigerijská zpěvačka s velkým hlasem, poprvé navštívila Prahu. V Lucerna Music Baru se v hojném počtu sešli její příznivci nejen z Čech, ale i ze zahraničí, a vytvořili úžasnou atmosféru.

Nneka ve svých písních s lehkostí a naprostou jistotou přecházela od baladických tónů až po rytmické reggae, místy s prvky hip-hopu tak, až člověku chvílemi běhal mráz po zádech. Její zhudebněné i slovní poselství všem o nesmyslných bojích bílých proti černým živě na koncertě vyznělo s mnohem větší intenzitou, než z jakýchkoliv jiných médií. Věřím, že si svým více než dvouhodinovým koncertem získala srdce všech přítomných.
Nneka je mladá zpěvačka, ale myslím, že časem strčí do kapsy i Lauryn Hill, ke které je hudebními kritiky nyní přirovnávána.
Ze začátku koncertu pro vás máme několik fotografií.  

Přehled

 • Místo konání: Lucerna Music Bar
 • Datum: čtvrtek, 06 srpen 2015

Další články

 • Ben Miller Band se vrátí v obměněné sestavě Ben Miller Band se vrátí v obměněné sestavě

  Oblíbená kapela Ben Millera, která nese název podle svého zakladatele a zpěváka Ben Miller Ben, se chystá opět do Prahy, kde vystoupí v prostorách klubu Café V lese.

 • Festival Americké jaro představuje program nadcházejícího ročníku Festival Americké jaro představuje program nadcházejícího ročníku

  Jubilejní 15. ročník festivalu Americké jaro zahájí 11. května v multifunkčním sále DOX+ evropskou premiérou projektu Unbounded, který společně představí indicko-americká vokalistka Chandrika Tandon, roku 2011 nominována na cenu Grammy, stejně jako o devět let dříve její hudební partner, jeden z vrcholných pianistů současné americké jazzové scény a zároveň respektovaný skladatel Kenny Werner.

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 1000 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 1000 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Foto: Beth Hart, Forum Karlín, Praha, 6. 12. 2019 Foto: Beth Hart, Forum Karlín, Praha, 6. 12. 2019

  Úžasná Beth Hart byla opět v Praze! Její podmanivý a nezaměnitelný sametový hlas dostal do sedmého nebe všechny návštěvníky vyprodaného sálu Fora Karlín. Tak koukněte se na fotky z jejího koncertu a pusťte si k tomu její písně!

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };