středa, 21 listopad 2012 06:00

Foto: STOMP, Kongresové centrum, Praha, 20. 11. 2012

Napsal(a)

Zábavná partička STOMP se opět vrátila se svou show do Prahy. Jejich vtipné vystoupení absolutně beze slov, ale naopak plné rytmicky sehraných zvuků, nadchlo všechny diváky. Pomocí rytmiky a mimiky skvěle komunikovali s publikem a "zahráli" na všechno možné od košťat, lopatek a smetáčků přes tyče, kyblíky, barely a duše od nákladních kol až po nákupní vozíky, gumové hadice, igelitové tašky, pytlíky a noviny. Úžasná show zvedla všechny přítomné při závěrečném potlesku z křesel. Ze začátku vám přinášíme pár fotografií. 

Přehled

 • Místo konání: Kongresové centrum Praha
 • Datum: úterý, 20 listopad 2012

Další články

 • Lara Fabian oslaví koncertem v Praze své narozeniny Lara Fabian oslaví koncertem v Praze své narozeniny

  Po dvou letech se do naší metropole vrátí Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu, nyní kanadská občanka, měla vždy k českému publiku výjimečně úzký vztah, který potvrdila jak šesti předchozími koncerty v naší zemi, tak pořízením záznamu z předminulého turné právě z pražské koncertní zastávky.Tentokrát k nám Lara Fabian zavítá v rámci "50 World Tour", jež odstartovala 16. září v New York City a kterým, jak název napovídá, oslavuje své 50. narozeniny.

 • Lara Fabian dojala pražské publikum Lara Fabian dojala pražské publikum

  Belgicko-kanadská zpěvačka Lara Fabian je především paní zpěvačkou, jelikož její hlas nelze přeslechnout. Ač se jedná o popovou tvorbu této hudebnice, Lara ji oživuje mnohojazyčnými texty, tentokrát ale do Prahy přijela se svou anglicky zpívanou deskou nazvanou Camouflage a vystoupila zde rovnou dvakrát, dva dny po sobě v prostorách Kongresového centra.

 • Foto: Lara Fabian, Kongresové centrum Praha, 14. 6. 2018 Foto: Lara Fabian, Kongresové centrum Praha, 14. 6. 2018

  Několik fotografií z druhého koncertu belgicko-italské zpěvačky Lary Fabian, který se konal 14. června 2018 v pražském Kongresovém centru.

 • G3: Jedna kytara prostě nestačí G3: Jedna kytara prostě nestačí

  Po necelých třech letech se Joe Satriani, který letos v lednu vydal novou desku What Happens Next, opět ukázal v Praze. Tentokrát ale se svým věhlasným projektem G3 s kytaristy Ulim Jonem Rothem z německé kapely Scorpions a Johnem Petruccim z amerických Dream Theater.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };