Českoslovenští holoubci přiletěli s novým albem

Mladí šílenci z John Wolfhooker letos vypouští do světa své dlouho slibované třetí album s názvem 313. Tři roky po vydání jejich luxusně povedeného alba When The Hunter Becomes The Hunted přiletěli holoubci s naprosto zdrcujícími peckami o úzkostech člověka v porozchodovém období.

Kapela John Wolfhooker Kapela John Wolfhooker Zdroj: Of. profil John Wolfhooker

Čtyřčlenná československá banda měla letos pěkně napilno. Kluci z John Wolfhooker už dříve předskakovali zahraničním kapelám jako např. Our Last Night nebo Burry Tomorrow, ale letos se jim podařilo dělit se o pódium s kapelou Enter Shikari a Hollywood Undead. A již dalším rokem si zahráli na Rock For People.

I tak si našli čas na vytvoření jejich nejtvrdšího díla, kterému samozřejmě nechybí neuvěřitelný screaming frontmana Martina Čupky, který se prolíná s melodickým zpěvem. Deska navazuje na stejnojmenný singl „313“ vydaný už 11. listopadu 2019 a skladbu Break Me Down, která je na světě už od 20. června 2019. Deska se skládá z osmi skladeb obsahujících ponurou tématiku rozchodů a rozharašených citů.

 

 

S produkcí si holoubci poradili sami. FERO Production společně s jedním z Janečků, bubeníkem Adrianem, zařídili vzhled a animaci videoklipů. Druhý Janeček, kytarista Roland, vytvořil mix instrumentálů a o vokální produkci se postaral baskytarista Filip Vlček. Ovšem mastering přenechali kluci tentokrát hudebníkovi Aclu Kahneymu z britské progressive-metalové kapely TesseracT.

Album je venku už od 16. prosince a to na všech streamových platformách. Ke křtu nahrávky dojde 21. února 2020 od 18:00 hod v pražském Paláci Akropolis, kde fanoušci poprvé uslyší nové pecky naživo. John Wolfhookeři vystoupí spolu s hradečákama Glad For Toady a slovenskou kapelou z Bratislavy From Our Hands.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

V roce 2020 se kromě křtu můžou fanoušci těšit i na jiná vystoupení holoubků. Čtyřka John Wolfhooker si zahrají na udělování cen nejlepším hudebním interpretům a filmovým osobnostem Žebřík v Plzni. V dubnu se podělí o pódium v Lucerna Music Baru s rockovým zpěvákem Joe Lynn Turnerem. Nebo si je fanoušci mohou přijet poslechnout na festivaly Rock For People nebo Mighty Sounds.

Napsal(a):

Zanechat komentář