Toxique natočili videoklip k singlu Turn Me On

Kapela Toxique se v poslední době rozhodně nenudí. Sotva co skončili s tříměsíčními oslavami, které doprovázely vydání jejich nové desky Tips For Grown Up Kids, vydali se znovu do studia. Tentokrát natočit videoklip k singlu Turn Me On.

Klára Vytisková, zpěvačkaToxique Klára Vytisková, zpěvačkaToxique Barbora Nezbedová, MusicWeb.cz

Za kameru se postavil začínající režisér Vojtěch Kotek, který nejenže se staral o režii, ale vymyslel také celý příběh. „Kapela od začátku chtěla klip, kde nebude vystupovat. Klip s příběhem. To byl prostor, který jsem s chutí využil. Vymyslel jsem příběhy tří párů různých generací, které spojuje nějaká společná záliba. Koníček, do kterého vkládají veškeré své úspory a při němž se mohou odreagovat od všedních problémů. Dělají to společně a jsou při tom šťastní. To je to, co je nakopává. To, pro co žijí. A protože i naše práce je pro nás koníčkem, pustili jsme se do toho s vervou a klip jsme natáčeli čtyři dny, což je v dnešní době poměrně nadstandardní. I přes hraniční dobu, kterou jsme měli na přípravu, se nám klip podařilo natočit v krásných lokacích a velmi příjemně ho obsadit," říká o videoklipu Kotek.

 

 

Ani léto nebude pro Toxique časem odpočinku. Balí kufry a těší se na festivalovou sezónu. K tomu si ještě stihnou zajet do Londýna, kde vystoupí v rámci olympijských her.

Napsal(a):

Zanechat komentář