Voxel je pro TV Óčko Objevem roku 2012

Voxel může slavit. Tento týden totiž odstartovalo udílení cen hudební televize Óčko za rok 2012 a on získal hned tu první.

Voxel má Objev roku 2012 od TV Óčko Voxel má Objev roku 2012 od TV Óčko Zdroj: Championship Music

Oceněním Objev roku se tak dostal před Celeste Buckingham nebo Peter Bič Project. Václav Lebeda má za sebou hodně úspěšný rok. Zabodoval hlavně se singlem V síti, s jehož textem pomáhal Xindl X. Důkazem budiž půlmiliónové zhlédnutí klipu na Youtube a desáté místo v žebříčku nejhranějších písní v rádiích za rok 2012.  Opomenout nesmíme ani ocenění v anketě Český Slavík, kde se Voxel umístil na čtvrté pozici v kategorii Hvězda internetu.

 

 

Ocenění TV Óčka získal zpěvák díky svým fanouškům, kteří v této anketě hlasovali. Na Objev roku byli nominováni též Peter Bič Project, A Banquet a křehká slovenská zpěvačka Celeste Buckingham.

Samotné předání ceny proběhlo netradičně, jelikož Voxel do poslední chvíle netušil, co se v jedné z restaurací na pražském Smíchově připravuje. Moderátor Michal Klein spolu s ním probíral nad kávou jeho připravovaný videoklip a jako třešničku na dortu obdržel Voxel právě ocenění TV Óčko, které si převzal od svých fanynek, vtipně převlečených za personál restaurace.

Napsal(a):

Zanechat komentář