Lucerna v únoru přivítá One Republic

Poté, co se v našich končinách představila rocková legenda Bon Jovi, mohou fanoušci tohoto žánru opět slavit. Tuzemské pódium totiž začátkem roku 2014 obsadí rockoví One Republic.

One Republic One Republic Zdroj: archiv kapely

 

Skupina, která má za sebou i turné s kultovními U2, začínala jako každá druhá garážová kapela, a to na MySpace i přesto, že už jednou měli podepsanou smlouvu s gramofirmou. Díky obrovskému ohlasu na této, dnes již opomíjené, stránce se se zpěvákem kapely Ryanem Tedderem spojil Timbaland a jeho label Mosley Music Group. Nejednalo se však o první setkání, zpěvák už s Timbalandem spolupracoval dříve coby producent. One Republic byla první rocková kapela na tomto labelu.

S vydáním druhého alba si parta mladých umělců potvrdila, že první příčky v hitparádách po celém světě si vskutku zaslouží. Hit All the Right Moves napodobil úspěch prvních singlů a písně Secrets a The Good Life zazněly ve dvou filmech. Třetí album Native, vydané letos na jaře, obsahuje dvanáct písní a spolupracoval na něm například i Benny Blanco, který stojí za hity takových hvězd jako Katy Perry, Britney Spears nebo Maroon 5. Na albu se určitě neztratí loňský úspěšný singl Feel Again ani aktuální singl If I Lose Myself.

 

 

O současné pozici kapely se dá napsat mnoho, ale jejich schopnosti si můžete ověřit pouze naživo. Nenechte si proto ujít jejich vystoupení, které se bude konat v pražském Velkém sále Lucerny 16. února 2014.

Další informace

Zanechat komentář