Paramore podruhé v ČR. V červnu je uvítá Lucerna Doporučený

Jak slíbili, tak splnili. Po vystoupení v roce 2011 na festivalu Rock for People kapela nenechala české fanoušky dlouho čekat a ukáže se ve své tříčlenné sestavě. Stane se tak v červnu v pražské Lucerně.

Paramore Paramore Zdroj: facebook.com

Koncert Paramore slibuje skvlý hudební program. Fanoušci se mohou těšit na jejich čtvrté studiové album, okolo kterého kolovaly spekulace. Nejistota se objevovala především kvůli snížení počtu členů. Jak bude tvorba pokračovat po odchodu dvou hudebníků? Ale samozřejmě nebudou chybět ani starší hity.

Největší sláva kapely nastala po nahrání dvou skladeb pro film Twilight. Jednalo se o Decode a méně známou  I Caught Myself. Paramore vám však mohou předvést mnohem více než tyto v rádiích opakované písně. Letos už na sebe upozornili singly Now a Still Into You.

 

 

Kapela, která nejvíce připomíná staré časy No Doubt, ať svým rozmanitým repertoárem či energickou zpěvačkou, je skvělým začátkem letních koncertů a festivalů. A stojí i za to trochu se nechat pošlapat v Lucerně. Přijďte nasát skvělou atmosféru a posoudit provedení nových písní.

Další informace

Zanechat komentář