zakázanÝovoce vyráží na dvě koncertní turné současně!

Kapela zakázanÝovoce se velmi rychle otřásla z nedávných personálních změn, kdy ke kytaristovi Mejdlovi a baskytaristovi Yarisovi přišli bubeník Tra Vis a za mikrofon a druhou kytaru se postavil Mimi. Příchod nových dvou členů byl tím momentem, kdy kapela po více jak 10 letech fungování dostala nálož takové energie.

zakázanÝovoce zakázanÝovoce Zdroj: Promo foto kapely

 V nové sestavě kapela za 8 měsíců zvládla téměř nemožné, a to natočit dva nové videoklipy Genocida 2016 a Díky Vám!, odjet více jak 20 koncertů, složit nový repertoár, nahrát nové album a připravit program pro tři turné, z nichž jedno zakončili 26. 8. 2016 v Brně. Aby toho nebylo málo tak kapela chystá ještě další, letos již třetí, videoklip ke skladbě Město andělů a samozřejmě s tím i velký křest alba Díky vám za přítomnosti speciálních hostů. Místo a hosty kapela zveřejní nejpozději do konce října.

 

 

Nové album nese název Díky vám!. Vyšlo v pátek 30.9. 2016 a obsahuje 10 zbrusu nových songů. Chybět nebudou již zmiňované pecky Díky vám! a Genocida 2016, které fanoušci znají již z videoklipů, přičemž Genocida 2016 je na novém CD jako speciální bonus. Na celé natáčení dohlížel producent Hynek Toman (Support Lesbiens) a o mastering se postaralo studio Biotech známého producenta Ecsona Waldese.

Nadšení z alba zcela přesně vyjadřují slova kluků: „Máme z něj obrovskou radost a doufáme, že bude v následujících měsících a letech dělat radost i vám. :) Bez vás by totiž nevzniklo. Děkujeme za vaši energii, kterou jste nám posledních 8 měsíců předávali na sociálních sítích, na koncertech a prostě všude, kde to jen šlo. DÍKY VÁM!!"

V den vydání alba, tedy 30. 9. 2016, vyjela kapela zároveň na podzimní turné, které potrvá až do prosince. zakázanÝovoce si tak můžete užít na samostatné šňůře nazvané Díky vám!. Ta odstartuje koncertem 21. 10. 2016 v Music klubu Jižák v Praze. Anebo můžete přijít na Alkohol.cz tour skupiny Harlej, na kterém bude zakázanÝovoce speciálním hostem.

Více o termínech koncertů najdete na webových stránkách www.zakazanyovoce.cz či na facebookovém profilu kapely.

Další informace

  • Název akce: zakázanÝovoce
  • Datum: pátek, 21 říjen 2016
  • Místo: Music club Jižák
  • Cena: 211 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář