Vytisknout tuto stránku

Alicia Keys vystoupí v ČR. Spalující oheň s ní rozžehne Miguel Doporučený

Jedna z ikon světového showbyznysu, Alicia Keys, navštíví  Prahu. Její koncert uslyší O2 arena 12. června. V roli hosta Aliciu doprovodí uznávaný umělec Miguel.

Alicia Keys v Praze vystoupí v červnu Alicia Keys v Praze vystoupí v červnu Zdroj: archiv interpretky

Čtrnáctinásobná držitelka Grammy se v posledních měsících zjevuje především jako interpretka kritiky uznávaného hitu Girl on Fire. Alicia Keys oznámila termíny koncertního turné s názvem Set the World on Fire již před několika měsíci. Jedna ze zastávek bude patřit i České republice.

Večer 12. června se pražskou O2 arenou budou rozléhat hity v čele s kritiky oceňovanou skladbou Girl on Fire. Alicia konečně potvrdila jméno svého speciální hosta. Na pódiu stane rovněž americký zpěvák, skladatel a producent Miguel, který byl nedávno oceněn cenou Grammy za nejlepší r&b píseň (Adorn).

„Jsem tak šťastná, že na turné po Evropě se mnou vystoupí Miguel. Je to skutečně čerstvý umělec a já miluji jeho jedinečný styl a zvuk. Jeho výkon na Grammy mě totálně sfouknul a už se nemůžu dočkat, až uvidím, co přinese na turné. Vím, že jeho osud je jasný.“Alicia Keys

Čtyřiadvacetiletý umělec svou první nahrávnku vydal v roce 2010. Bývá často přirovnáván k Princovi a D‘Angelovi. Spolupracoval s Usherem či Musiq Soulchild. Ani Alicia Keys pro něj ale není neznámá. Právě ona se podepsla pod jeho hit s názvem Where Is the Fun in Forever.

Vstupenky v ceně od 1 090 do 1 990 korun je možné rezervovat na www.sazkaticket.cz, nebo zakoupit ve sběrnách Sazka, a.s.

Další informace

  • Název akce: Alicia Keys & Miguel
  • Datum: středa, 12 červen 2013
  • Místo: O2 arenaPraha
  • Cena: 1 090 - 1 990 kč
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová