Vytisknout tuto stránku

Ben Miller Band se vrátí v obměněné sestavě

Oblíbená kapela Ben Millera, která nese název podle svého zakladatele a zpěváka Ben Miller Ben, se chystá opět do Prahy, kde vystoupí v prostorách klubu Café V lese.

Ben Miller Band Ben Miller Band Zdroj: pořadatel koncertu

Ben Miller Band je americká kapela založená v roce 2005 ve městě Joplin ve státě Missouri, kombinující ve své hudbě prvky folku, blues, bluegrassu a country. Sami se žánrově označují jako 'Ozark Stomp'. Ben Miller se s kapelou v Café V lese představí již potřetí, nyní ve zcela nové sestavě. V roce 2010 Ben Miller Band vydal dvě alba. 1 Ton vyšlo v červnu 2010 a 2 Ton krátce poté v srpnu 2010. Obě alba jsou jedinečná, jsou poctou všestrannosti kapely, přestože jsou jejich názvy podobné.

V květnu 2011 rodné město kapely Joplin bylo zničeno tornádem. V reakci na tuto tragédii kapela zřídila charitu na pomoc městu. Vydali také album nazvané Record for Joplin. Vydání tohoto charitativního alba krátce poté následovala další velká deska Heavy Load v roce 2012 a zatím poslední deska Choke Cherry Tree z roku 2018.

 

 

Ben Miller Band předskakovali v roce 2013 ZZ Top. Vystoupení jim přinesla chválu kritiky a pozornost posluchačů. V témže roce podepisují smlouvu s New West Records a v roce 2014 kapela ve studiu s Vancem Powellem nahrává další album Any Way, Shape or Form. Ben Miller s kapelou vystoupí na den sv. Patrika, tedy 17. března 2020 v Café V lese. Vstupenky za 270 korun v síti GoOut nebo za 300 korun na místě.

Další informace

  • Název akce: Ben Miller Band
  • Datum: úterý, 17 březen 2020
  • Místo: Café v lesePraha
  • Cena: 270 Kč
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Redakce musicweb.cz