Vytisknout tuto stránku

Bryan Adams se vrací, v Praze zahraje v říjnu

Kanadský rockový hudebník a zpěvák Bryan Adams v říjnu zavítá opět do Prahy. Letošní turné k loňské desce Get Up! představí Bryan Adams ve vysočanské O2 Areně, kde se zastaví 5. října. Na koncertě zazní známé hity i novinky z jeho posledního alba.

Bryan Adams Bryan Adams Zdroj: www.thetimes.co.uk

 Bryan Adams patří mezi zpěváky, kteří svými hity válcovali hitparády osmdesátých a devadesátých let. Svým nezaměnitelným chraplákem se zapsal do historie populární hudby už v roce 1980, kdy vydal své debutové album "1980". Toho se prodalo do této doby 65 milionů kusů. Za svou kariéru získal nespočet hudebních cen, včetně Grammy za píseň (Everything I do) I Do it for you. Jeho hity zazněly i v několika filmech. Na svém kontě má již 13 alb, přičemž poslední desku Get Up! vydal v říjnu 2015.

Na desce Get Up! spolupracoval s producentem Jeff Lynnem (frontman ELO) a s dlouhodobým kolegou a textařem Jimem Vallancem. Album obsahuje 13 písní a bylo náhráno během několika let. Bryan a Jeff na nových písních pracovali převážně přes internet. Navzájem si posílali demo nahrávky či části písní dokud oba nebyli s výsledkem naprosto spokojeni. Na desce najdeme romantické balady i rockové hity, což dokazuje pilotní singl Brand New Day.

Čtěte také: V červnu do Prahy dorazí legendární Paul McCartney

Bryan Adams naposledy v České Republice vystoupil v roce 2014 na brněnském Velodromu. Jeho koncerty bývají často vyprodány a slibují kvalitní hudební zážitek. Do Prahy se Adams vrátí po pěti letech. Máte-li tedy chuť si poslechnout hity jako Summer 69, The Best of Me, Run To You a nebo jste zvědaví jak zní nová deska Bryana Adamse neváhejte a zavítejte na jeho koncert.

Lístky jdou do prodeje 8. dubna od 9 hodin v síti Ticketportal za cenu od 1190 do 1790 Kč.

Další informace

  • Název akce: Bryan Adam
  • Datum: středa, 05 říjen 2016
  • Místo: O2 ArénaPraha
  • Cena: 1190 - 1790 Kč
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Daniel Adam