Citlivý večírek s Caribou

Již 16. října pražská Meet Factory přivítá citlivého pařmena Cariboua, který se do Čech přijede po dlouhých čtyřech letech pochlubit se svou novou deskou nazvanou Our love.

Daniel Snaith aka Caribou Daniel Snaith aka Caribou zdroj: wikipedia.org

Šesté album Kanaďana, elektronického zádumčivce Dana Snaitha, (který v minulosti používal také pseudonym Manitoba, nicméně o něj byl v soudním sporu vyvolaném zpěvákem kanadské punkové kapely The Dictators připraven) vzešlo z poměrně dlouhého období ticha, do kterého se producent stáhnul po superúspěšném a nabitém období a následným vydáním jeho předposlední desky Swim. Ta, ač již pátá v pořadí, na Cariboua upozornila a stala se tím milníkem v kariéře, který sice přináší popularitu a ocenění, ale také velká očekávání.

 

 

Deska Our love je každopádně příkladem jejich naplnění - nezklamala. Caribou na ní opět ukazál svou schopnost kloubit hitový potenciál s duší, taneční jásavost s melancholickým zamyšlením, matematické puntičkářství s neuchopitelnou citovostí. Přesně jak to máme rádi. Jako by vás zval na večírek, který si nepochybně užijete, ale zároveň upozornil na to, že se možná nebudete celou dobu jen bavit.

Běžně spíše samotářský hudebník tentokrát na turné přibral parťačku. Na téma lásky s ním bude na jeho introvertním večírku kontemplovat Jessy Lanza. Zpěvačka s jemným vokálem, který Caribuovým elektronickým kolážím přidává na zasněnosti a melancholičnosti. Snílci a zádumčivci, tohle je pařba pro vás.

Další informace

  • Název akce: Bohemian Like You: Caribou (CAN) + Jessy Lanza (CAN)
  • Datum: čtvrtek, 16 říjen 2014
  • Místo: MeetFactory
  • Cena: 490 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář