Deathcore Thy Art Is Murder otřese Prahou

V pátek 8. února zaútočí na ušní bubínky návštěvníků pražského klubu Exit-us horda deathcoreových kapel v čele s dravými Australany Thy Art Is Murder. Před krvelačnými klokany se pokusí rozmáznout fanoušky stoupající hvězda Here Comes The Kraken z Mexika. Bude ještě nějaká předehra?

Australané Thy Art Is Murder Australané Thy Art Is Murder Zdroj: total-deathcore.com

Putovní festivalovou šňůru Dead Town Fest mělo české publikum možnost zhlédnout už v předchozích dvou letech a pokaždé bylo na co koukat. Letošní třetí ročník nebude výjimkou, právě naopak. Většinu deathcore fanoušků musí potěšit headlining masérů Thy Art Is Murder z dalekého Campbeltownu. Tito ausies produkují precizní hrubý deathcore v jeho extrémní formě. Nekonečnou stopáž exkluzivních breakdownů nasázela pětičlenná kapela do drážek dvou studiových alb The Adversary a novějšího Hate. O tom, že Australané napálí do obecenstva klipovku Reign of Darkness, není pochyb.

Čtěte také: Avantasia: Nové album vyjde už v březnu

Rozhodně potěšující zprávou je také účast mexických indiánů Here Comes The Kraken kombinujících death metal s deathcore prvky s jihoamerickým feelingem, a to ve vysoké kvalitě. Doufejme, že se bude hrát z obou alb - selftitled Here Comes The Kraken i Hate Greed and Death. Jednoznačným favoritem na živé hraní bude určitě skladba Aguascalientes, ke které hodili před nedávnem HCTK na net klip. Před hlavními hvězdami se pokusí návštěvníky zahřát Martyr Defiled, Epicardiectomy a Anime Torment.

 

Další informace

  • Název akce: Dead Town Fest Vol. 3
  • Datum: pátek, 08 únor 2013
  • Místo: Exit UsPraha
  • Cena: 250 Kč na místě
Napsal(a):

Zanechat komentář