Faces on TV představí materiál z připravované desky

Faces On TV zanechali v Praze v roce 2019 veskrze pozitivní dojem. Nejprve energickým vystoupením před vyprodanými Balthazar v Lucerna Music Baru a poté neskutečným koncertem v narvaném Café V lese s celou kapelou. Nyní se vrací se zbrusu novými kousky.

Face on TV Face on TV Zdroj: pořadatel koncertu

Projekt multiinstrumentalisty a producenta Jaspera Maekelberga tak není pozornému diváku neznámý. Jasper spolupracoval na první desce Warhaus, se kterými se také v Praze objevil na jejich debutovém koncertě v Café V lese. Nyní se znovu vrací se svým projektem Faces On TV v rámci sólového turné, na kterém představí materiál z připravované desky, jejíž předzvěstí je nejnovější singl Womba. Jeho dlouho očekávané debutové album 'Night Funeral' vyšlo loni v dubnu a získalo si veskrze pozitivní recenze.

 

 

 

Skvělá kombinace syntezátorů a kytary, mix zvláštních rytmů a exotických zvuků, které dávají připomínat třeba Alt-J nebo Air, otevřely Faces On TV cestu na největší showcase festivaly a klubové turné po celé Evropě. První singl Faces On TV 'Run Against The Stream' vyšel již v roce 2015 a byl okamžitě oblíben belgickými rádii. Následovalo EP 'Travelling Blind'se singlem 'Love/Dead' s miliony přehrání na Youtube a Spotify. Mezítím Jasper produkoval desky nejvýznamnějších belgických kapel jako Bazart, Warhola a Warhaus a jeho reputace v domovské Belgii vedla i k tomu, že byl o jeho životě a kariéře natočen dokument. V klubu Café V lese se představí 23. března 2020.

Další informace

  • Název akce: Faces on TV
  • Datum: pondělí, 23 březen 2020
  • Místo: Café V lese
Napsal(a):

Zanechat komentář