Festival Pojď dál vás zve již na tuto sobotu

Letošní rok proběhne už čtvrtý ročník festivalu iniciovaného managmentem kapely The Tap Tap a pokud ještě nemáte program na nadcházející neděli, čtěte dál.

The Tap Tap slaňuje ... The Tap Tap slaňuje ... Zdroj: management kapely

 

Jednodenní festival hudby a pohybu nazvaný Pojď dál se v minulých třech letech setkal mezi diváky s velkým ohlasem . Aby ne - program je kromě hudby nabitý  doprovodnými zajímavostmi, kterým vévodí slaňování Nuselského mostu na invalidním vozíku. Nemusíte se bát o bezpečnost, tu zajišťují profesionálové ze společnosti Singing Rock, kteří tuto akci technicky zajišťují. Každoročně se do jejich rukou svěřují i známé osobnosti, letos jimi budou zpěvák Janek Ledecký a místopředseda vlády Pavel Bělobrádek s rodinou. Jako další šťastlivci (dá-li se to tak nazvat...) vybraní na tento krkolomný kousek budou i někteří přispěvovatelé kapely The Tap Tap, kteří poslali peníze přes portál HitHit na podporu divadelního představení Nefňuka,jež mělo nedávno velice úspěšnou premiéru.

Prohlédněte si také Fotogalerii z premiéry Nefňuky

A na co se letos kromě adrenalinového slaňování můžeme těšit ? Celý program startuje v 11 hodin dopoledne tradičně v parku Folimanka, kam je vstup zdarma. Čekají na vás zábavná sportoviště pro děti, prezentace nejnovějších modelů automobilů Ford včetně ukázky převozové sanitky a plně vybaveného vozu Ford Ranger, chybět nebude samozřejmě ani skvělé občerstvení a pivo z Vinohradského pivovaru. Dopolední část festivalu Pojď dál v parku Folimanka bude ukončena v 15 hodin a pak se můžete přesunout do areálu Jedličkova ústavu a škol na Vyšehradě, kde v půl čtvrté začne hudební část. Jako první se představí Cimbálová muzika Tomáše Zouhara, na kterou naváže vystoupení bubenického souboru Miloše Vacíka Tam Tam Batucady - ti vám ostatně zahrají pěkně do kroku již při přesunu z Folimanky na Vyšehrad. Od 18:30 se pak scénu plně ovládnou The Tap Tap se svými energií nabitými hitovkami, ke kterým tentokrát přidají i nové kousky ze své divadelní hry Nefňuka. Jako host si s nimi zazpívá i již zmiňovaný Janek Ledecký a zahraje Pavel Bělobrádek.
Program je tedy opět lákavý a pestrý a nezbývá, než si přát i přízeň počasí, v posledních letech tak nevyzpytatelného ...

 

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář