Jarboe v pátek třináctého zazpívá v Praze Doporučený

Americká zpěvačka Jarboe dorazí opět do Prahy. Těžko hledat příhodnější datum pro vystoupení této éterické vokalistky, než pátek třináctého. V pražské kavárně Potrvá tedy 13. prosince proběhne koncert Jarboe, kterou doprovodí P. Emerson Williams a večer odstartuje domácí projekt Kittchen.

Jarboe Jarboe Zdroj: presskit

Zpěvačka Jarboe je známá díky spolupráci s kapelou Swans. V minulosti byla důležitou členkou sestavy, přičemž hostovala také na poslední řadové desce The Seer. Velmi podařené jsou také kolaborace s Neurosis (se kterými vydala vynikající nahrávku Neurosis & Jarboe), Puscifer, Oxbow, Lustmord nebo Jesu. Do Prahy Jarboe zavítá v rámci svého nového evropského turné a 13. prosince vystoupí v dejvické kavárně Potrvá. Aktuální doprovod zajistí multiinstrumentalista P. Emerson Williams na kytaru. Společně představí letošní nahrávku A Symphony for Shiva, která vyšla na labelu Destructive Industries. Na audiokazetě! Těšit se však můžeme také na starší tvorbu a jistě se dostane i na písně kultovních Swans.

Speciálním hostem bude tuzemský písničkář Kittchen. Tento industriální písničkář vystupuje v masce temného kuchaře a na koncertech jej doprovází Tomáš Neuwerth (Umakart, Lu, Nierika). Kittchenův divnofolk si můžete z jeho webu stáhnout zdarma, ale živě je samozřejmě zážitek mnohem intenzivnější. Přijďte se tedy v pátek třináctého přesvědčit do kavárny Potrvá.

 

 

Další informace

  • Název akce: Jarboe feat. P. Emerson Williams
  • Datum: pátek, 13 prosinec 2013
  • Místo: Kavárna PotrváPraha
  • Cena: od 300 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář