Jessie Ware svou multižánrovou loď zakotví i v Praze

Britská zpěvačka Jessie Ware navštíví v rámci svého celosvětového turné i Českou republiku. Písně v rytmu popu, hip hopu, R´n´B a soulu jednoho z největších letošních pěveckých objevů zazní v pražském klubu Palác Akropolis 21. března.

Jessie Ware Jessie Ware Zdroj: facebook.com

Jako malá poslouchala Jessie Ware nahrávky hvězd, jako jsou Aretha Franklin, Frank Sinatra nebo Ella Fitzgerald. Své první veřejné vystoupení měla ve svých deseti letech. Zpěv se pro ni už jako pro malou stal celým světem a díky němu dokáže vyjádřit všechny své emoce.

Není tomu tak dávno, co Jessie vyšlo první album Devotion, na kterém našly své místo hity 110%, Running nebo Wildest Moments, známé nejen z rádií. Písně Ware jsou zajímavé především díky nebojácné kombinaci stylu soul s popem nebo R´n´B. Za svou první nahrávku byla dokonce nominována na cenu Mercury Prize. Někteří kritici ji navíc považují za chybějící článek mezi zpěvačkami Adele a Sade.

 

 

Pokud chcete slyšet unikátní kombinaci stylů a zajímavého hlasu Jessie Ware, vyrazte ve čtvrtek 21. března do Paláce Akropolis na Praze 3. Koncert v rámci celosvětového turné začíná ve 20 hodin a určitě je na co se těšit!

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář