Joe Satriani - změna konání koncertu

Dva dny před plánovaným koncertem Joe Satrianiho pořadatelé mění místo jeho konání, z logistických důvodů.

Joe Satriani Joe Satriani Zdroj: pořadatel koncertu

 Nemusíte zoufat - vstupenky zůstávají v platnosti a abyste stihli začátek, je i ten posunutý na 20:30 h. vstupenky na přesměrovaný koncert budou nejen platit, pokud je máte zakoupeny na sezení, potřebný počet sedadel bude zajištěn i ve Foru Karlín. Získáme tak zároveň šanci na komornější atmosféru koncertu.

Čtěte také: Supernova Joe Satrianiho míří do Prahy a do Třince

Už jste zaslechli jméno Dan Patlansky ? Pokud patříte mezi příznivce blues rocku tak patrně již ano. Pro Ty, kdo o něm ještě neslyšeli krátké představení: jihoafrický kytarista a zpěvák Dan Patlansky je v současné době hodně sledovaný objev na blues rockové  scéně. Classic Rock (z Velké Británie) v něm dokonce vidí budoucnost blues: „Dan Patlansky může pocházet z opačné strany zeměkoule, ale budoucnost blues drží ve svých rukou“. Nyní jej máte možnost slyšet živě i v Praze, neboť právě on bude zahřívat svými skladbami podium pro Joe Satrianiho. A je tomu upřímně rád a sám k té volbě říká: „ Joe Satriani byl vždy mou velkou inspirací. Je největším novátorem mezi současnými kytaristy a jsem nesmírně poctěn, že s ním můžu absolvovat turné.“ 
 


Joe Satriani přijde na scénu podle plánu kolem půl desáté, aby předvedl koncertní set sestavený především ze skladeb nové studiové desky Shockwave Supernova, která je jubilejní patnáctou v jeho diskografii. K jejímu natáčení si přizval trio špičkových muzikantů - renomovaného klávesistu Mika Keneallyho (James LaBrier, Steve Vai), bubenického kouzelníka Marca Minnemanna (The Aristocrats, Steven Wilson, Kreator) a baskytarové eso Bryana Bellera (James LaBrier, Steve Vai). A ti jej na pražském i ostravském koncertu také osobně doprovodí.

Sledujte rock na Facebooku:
 

Máme se tedy opravdu na co těšit. Vstupenky máte ještě zítra možnost zakoupit v předprodeji v cenových relacích od 790 korun.

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: G.Love, Kabinet Múz, Brno, 21. 10. 2019

  Kabinet Múz v Brně - to je tedy pěkný tmavý doupě, přesně pro takové intimní koncerty jako stvořené. A G.Love ukázal, že umí nejen skvěle hrát, ale i strhnout publikum! Výkřiky Love!... Love! mohly být vykřikováním jeho uměleckého jména... nebo? Tma však všechno skryla. I zpěváka, kterého vyfotit byl velký rébus pro čip fotoaparátu. Tak koukněte alespoň na pár fotek z tohoto koncertu.

 • Foto: G.Love, Lucerna Music Bar, Praha, 20. 10. 2019

  Před lety o sobě tvrdil, že je druhý Elvis, o několik let později nabízel řešení všech problémů jako „brácha superhrdiny“ – tehdy ve spojení s vydáním alba Superhero Brother – málokomu by to prošlo, ale tady jde o pana Lásku - kytaristu a zpěváka Garretta Duttona, vystupujícího pod jménem G. Love a my vám přinášíme fotogalerii z jeho pražského koncertu.

 • Do Mersey klubu zavítají ikony alternativního rocku v rámci projektu Micka Harveyho

  Australský hudebník Mick Harvey, který spoluzakládal temnou kapelu The Birthday Party a vystupoval s The Bad Seeds Nicka Cavea i s PJ Harvey, míří do Brna.

 • Soutěžte o 3x2 lístky na koncert Hundred Seventy Split

  Kapela Hundred Seventy Split v čele s baskytaristou Leem Lyonsem se řítí 29. října do Lucerna Music Baru. Pokud chcete slyšet jejich vlastní tvorbu založenou na bluesrockových postupech, ale i zažít woodstockový set Ten Years After, pak pojďte s redakcí musicweb.cz soutěžit o lístky na tento jedinečný koncert! Více se o kapele dočtete v našem rozhovoru zde.