Vytisknout tuto stránku

Kachekran: Karneval chemiků podpoří YOYO band i DJ

Největší pražský karneval se vrací. Čtvrtý obnovený ročník Kachekranu klepe na dveře. V sobotu 22. března se nejen studenti Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, ale i milovníci dobré zábavy sejdou v pražském Kongresovém centru.

Kachekran slibuje skvělou zábavu Kachekran slibuje skvělou zábavu Zdroj: pořadatel akce

Karneval chemiků končící k ránu, nebo-li Kachekran, má připravený program, který bude probíhat souběžně ve dvou sálech. Zde se představí rozmanité hudební formace. Návštěvníci si budou moci poslechnout kapelu YO YO band, Funny Dance Band či DJ Bedlu & saxo live Johan. Vystoupení si připravují také studenti a pedagogové VŠCHT.

Vrchol večera potom bude patřit 3. přeboru VŠCHT v jízdě na kolečkových bruslích. Přítomné nemine ani vyhlášení nejlepší masky Kachekranu 2013. A jak již název napovídá, zábava bude trvat až do ranních hodin. Konec je ohlášen až na půl pátou ranní.

Kachekran je historickou studentskou slavností

První Kachekran byl uspořádán v roce 1959 a od té doby se stal nedílnou součástí studentské zábavy. A to i přesto, že není určen jen pro studenty chemiky, ale pro širokou veřejnost. Udržování studentské tradice a organizaci karnevalu zaštiťuje docent Milan Šípek, který se akce zúčastní i letos.

Další informace

  • Název akce: Kachekran - Karneval chemiků končící k ránu
  • Datum: pátek, 22 březen 2013
  • Místo: Kongresové centrumPraha
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová