Lamb natočili nové album. Představí ho v Praze i Brně Doporučený

Britské duo Lamb prožilo rok 2011 ve znamení práce na nové desce. Hotové dílo je již na světě a Lamb se nyní chystají představit ho Evropě. Pro Českou republiku připravili rovnou dva koncerty – pro Prahu a Brno.

Lamb Lamb Zdroj: pořadatel koncertu

Lamb vydali své první album v roce 1996, kdy poprvé hudebním nadšencům ukázali, jakou inspiraci v nich probudil trip-hop a drum’n’bass. Jejich mystická elektro hudba se okamžitě stala vyhledávanou. Duo se však proslavilo především díky hitům Gabriel a Górecki.

V roce 2004 se Lamb rozešli a začali pracovat na sólových projektech. Po společných koncertech se ale oběma členům dua stýskalo, a tak v roce 2009 přichystali reunion. Ale jak sami říkají, byli přesvědčeni, že už spolu nikdy žádnou desku nenatočí. O dva roky později se však nepředstavitelné stalo skutečným a na prodejních pultech se objevila nová deska s názvem 5.


Lou Rhodes a Andy Barlow v České republice již koncertovali v rámci svého reunionu, kdy se do jejich hudby zaposlouchal vyprodaný Lucerna Music Bar. Po dvou letech se k nám vracejí a chtějí svůj koncertní úspěch zopakovat.

Duo Lamb rozezní své nástroje a hlasy pro Českou republiku již ve druhém měsíci nového roku. 4. února se představí v pražském KC Vltavská. Vstupenky na pražský koncert je možné zakoupit v předprodeji za 690 korun, na místě za 850 korun. Brněnské Flédě bude patřit následující večer, tedy 5. únor

Napsal(a):

Zanechat komentář