Legendární Elán chystá megakoncert

V letošním roce slibuje Elán maximálně pět koncertů v Čechách a na Slovensku, na ten největší bychom vás nyní rádi pozvali.

Elán Elán Zdroj: www.elan.cz

Koncert s předpokládanou největší účastí pořadatelé zasadili na pomezí obou republik, pod širé nebe na letiště v Holíči. To leží nedaleko česko-slovenské hranice a v posledních letech se velmi dobře osvědčilo na pořádání podobných akcí (například Cibula Fest). „Během Cibula Festu si na letiště v Holíči najde cestu přibližně deset tisíc návštěvníků z obou zemí. Tohle místo si diváci oblíbili, zvykli si na něj a rádi se sem vracejí. Elán nemusíme představovat ani Čechům, ani Slovákům, kteří tuto skupinu milují. Koncertem na hranici tak potěšíme najednou oba národy,“ dodal Vladimír Chrenka, organizátor Cibula Festu a megakoncertu skupiny Elán v Holíči.

Čtěte také: Letošní ročník Cibula Festu bude přelomový

Slovenská nestárnoucí skupina Elán zahraje v plné sestavě s hlavními protagonisty Jožo Rážem (zpěv, baskytara), Vašo Patejdlem (zpěv, klávesy) a Jánem Balážem (zpěv, kytara). Nachystán je zhruba stominutový program Elán Best of vol.2, ve kterém se můžeme těšit na největší hity, jakými bezesporu jsou slavné hity jako Voda, čo ma drží nad vodou, Čaba neblázni, Nie sme zlí, Stužková, Sestrička z Kramárov, Kaskadér a mnoho dalších.

 

 

Tehdy československá kapela Elán byla založena Vašo Patejdlem a Jožo Rážem již v roce 1968. Začínali jako spousta dalších skupin ještě jako mladíci v klubech, barech či restauracích až do začátku osmdesátých let, kdy se díky soutěži Bratislavská lýra dostali do povědomí široké veřejnosti s písní Kaskadér. Ta totiž získala stříbrné ocenění. Od té doby muzikanti šplhali stále výš až na vrchol mezi nejhranější kapely tehdejší doby. Na svém kontě mají kolem dvou desítek slovenských alb a stovky odehraných koncertů u nás i v zahraničí.

Sledujte rock na Facebooku:
 

Megakoncert se kvapem blíží, počasí se začíná lepšit a je tedy nejvyšší čas zakoupit vstupenky na 20. června 2015 do Holíče. V předprodeji jsou k mání jako vždy za zvýhodněnou cenu 650 korun.
 

Další informace

 • Název akce: Elán Best of vol. 2
 • Datum: středa, 20 květen 2015
 • Místo: Holíč
 • Cena: 650 Kč
Napsal(a):

24 komentáře

 • Odkaz Komentáře preernord sobota, 17 září 2022 13:11 napsal(a) preernord

  Xray and MRI show no barb incesion made on opposite side of wound and sample sent to lab which showed increased white blood cells and not much else. doxycycline empty stomach When two peaks were shown in the original C position it corresponded to a mixed population.

 • Odkaz Komentáře Smiplymap sobota, 17 září 2022 01:01 napsal(a) Smiplymap

  When taking a pregnancy test, the results are determined by the Human Chorionic Gonadotropin hCG levels. doxycycline side effects after stopping

 • Odkaz Komentáře Obsedge úterý, 13 září 2022 21:53 napsal(a) Obsedge

  nolvadex and clomid pct Sris and pleural effusion.

Zanechat komentář