středa, 06 květen 2015 07:00

Letošní ročník Cibula Festu bude přelomový

Napsal(a)
Cibula Fest Cibula Fest Zdroj: pořadatel festivalu

Že jste ještě neslyšeli o Cibula Festu? Čtěte tedy dál, neboť pořadatelé letošním již 7. ročníkem posouvají své vlastní hranice zase o kus dál.

Cibula Fest je největší česko-slovenský multižánrový festival, který se každoročně koná na letišti v Holíči, necelé tři kilometry od Hodonína. Pořadatelé i letos slibují velice lákavý program. Jako první svou účast přislíbili Lucie Bílá se skupinou Arakain. Jména dalších hlavních hostů zatím sice nejsou známa, ale díky tomu, že v minulých ročnícíh jsme zde mohli slyšet Kabát, No Name, Čechomor, Chinaski, Horkýže Slíže, Tři sestry, Divokého Billa či Tomáše Kluse, můžeme očekávat i letos hvězdné obsazení.Navíc bude hudební program doplněn o zajímavé aktivity a novinky, ke kterým organizátor festivalu Vladimír Chrenka řekl: „Měníme strukturu areálu i obsah programu, pozornost zaměřujeme na rodiny s dětmi. Skvělá zpráva pro návštěvníky je, že snižujeme cenu vstupného, aniž bychom polevili v celkové úrovni programu, nadále si budeme udržovat kredit festivalu pro všechny generace a žánry. Jsme hrdí na to, že se Cibula Fest řadí mezi největší festivaly a každoročně přitahuje návštěvníky ze všech koutů Česka a Slovenska v hojném počtu. V jednotlivých zónách si u nás najde to své opravdu každý. Na všechny tři dny chystáme celodenní aktivity, které každé ráno odstartují atraktivní cvičitelky a cvičitelé za doprovodu DJ´s.“

Čtěte také: Badysfest letos opět ovládne Nučice

Pokud patříte mezi příznivce westernu, letos si na festivalu přijdete opravdu na své. Bude postaveno westernové městečkou ve stylu cibulového Divokého západu, inspirovaného filmem Limonádový Joe. „Nebudou chybět skuteční indiáni a kovbojové na koních, střelba z luků, Trigger Whisky Saloon s létacími dveřmi, zpěvačka Tornádo Lou nebo podnik Dougha Badmana s legendární Kolalokou,“ dodal Chrenka. A u indiánů ještě zůstaneme i u další festivalové novinky, kterou bude přírodní kino. Tam si můžete v klidu vychutnat všechny díly legendárního Vinnetoua.

Sledujte rock na Facebooku:
 

Program bude opravdu pestrý a na své by si měl přijít opravdu každý návštěvník. Ubytovat se můžete ve stanech přímo v areálu festivalu a k dispozici budete mít samozřejmě i kvalitní sociální zázemí.
Pokud vás láká účast na Cibula Festu, zbývá jen dodat přesný termín - 23. až 25. července 2015. Vstupenky můžete zakoupit již nyní v síti Predprodej.cz a další festivalové zprávy můžete sledovat na www.cibulafest.eu

Přehled

 • Název akce: Cibula Fest
 • Datum: čtvrtek, 23 červenec 2015
 • Místo: Holíč
 • Cena: od 21 Euro

Další články

 • Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu Metronome Prague 2020 oznamuje první zahraniční hvězdu

  Pátý ročník Metronome Prague, největšího pražského festivalu hudby a umění, který bude probíhat 19. a 20. června, může hrdě oznámit jméno první zahraniční kapely. Na pražském Výstavišti zahraje skupina Underworld, která tento týden vydává své desáté studiové album Drift Songs. Show, která bude nové album propagovat, by měla být neopakovatelná a největší, jakou kdy Underworld předvedli.

 • Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019 Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019

  Pondělní večer patřil v Lucerna Music Baru tradičnímu podzimnímu koncertu Kamila Střihavky a jeho doprovodné kapely Leaders! .

 • Mikulášská s The Tap Tap letos s předstihem Mikulášská s The Tap Tap letos s předstihem

  Tradiční Mikulášská s kapelou The Tap Tap se letos uskuteční již tento týden a na novém místě, než jsem zvyklí.

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };