Vytisknout tuto stránku

Luno představí nový videoklip Doporučený

Kapela Luno nedávno vydala desku Zeroth, kterou pokřtila 4. prosince v pražském klubu Roxy. Netrvalo dlouho a na světě je videoklip k písni No Heil Syndrome. Spolu s klipem ohlásila kapela Luno i koncertní přestávku a rozlučkový koncert.

Luno představí nový videoklip Luno představí nový videoklip Foto: Roman Dietrich, zdroj: facebook.com

Pro Luno se těžko hledá jakákoliv hudební škatulka, asi nejvíce jejich styl definuje slovní spojení melancholický elektro-pop. Vůdčím hlasem Luno je Ema Brabcová, jejíž hlas patří na české hudební scéně k těm několika málo, které stojí za to si zapamatovat. Je v něm melancholie i syrovost a díky perfektní angličtině by Luno určitě obstálo i ve světě.

Videoklip k písni No Heil Syndrom vznikl v nehostinném prostředí dálničních nadjezdů a podjezdů a jeho tvůrce Roman Dietrich je i autorem promo fotografií na albu Zeroth. Samotné natáčení klipu provázely technické potíže i deštivé počasí, ponurá atmosféra se však k Lunu hodí.

 

 

Klip bude oficiálně představen na koncertě v klubu Rock Café v pátek 28. prosince a zdá se, že to bude i pořádný mejdan se spoustou hostů. Koncert je zároveň nejen poslední v letošním roce, ale i rozlučkový. Alespoň nakrátko. Frontwomanka kapely Ema Brabcová se rozhodla i s rodinou zkusit štěstí v zahraničí. Slibuje však, že se v létě vrátí. Koncert v Rock Café začíná o půl deváté a vstupenky zakoupíte na místě.

 

 

Další informace

  • Název akce: Luno
  • Datum: pátek, 28 prosinec 2012
  • Místo: Rock Café
  • Cena: 150,- Kč
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Barka Fabiánová