Machine Head rozvíří bratislavské babí léto

Americká skupina Machine Head, která bývá obvykle škatulkována do kategorie thrash či groove metalu, vystoupí dne 16. září v bratislavském Majestic Music Clubu. Vzhledem k tomu, že půjde o vůbec první samostatný koncert kapely na slovenském území, by si jej žádný správný fanda neměl nechat ujít!

Machine Head odstartovali své současné turné v Minsku Machine Head odstartovali své současné turné v Minsku Zdroj: Facebookový profil skupiny Machine Head

Aktuální turné této formace je svým způsobem výjimečné. Již z jeho názvu An Evening With Machine Head je možné odvodit, že nepůjde o performanci běžného rozměru. Tato několikahodinová akce všem přítomným nabídne průřez čtyřiadvaceti lety fungování uskupení i ochutnávku z poslední tvorby. Za tu se dá považovat album Bloodstone & Diamonds, které vyšlo v loňském roce.

Tour zahrnující celovečerní hraní vypukla 29. srpna v běloruském Minsku a přes Rusko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Litvu a Polsko se dostane až na Slovensko. Pokud se vám tedy nepodaří do Bratislavy vypravit, můžete živelnou show Machine Head okusit o pár dní dříve i u našich severovýchodních sousedů. Po bratislavské zastávce bude skupina pokračovat na jihovýchod Evropy a do USA.

Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejích v cenovém rozmezí 29 - 45 euro. Vše vypukne úderem osmé hodiny večerní a jelikož kapela tentokrát nekoncertuje s předskokanem, doporučujeme tedy přijít včas, abyste si mohli vystoupení užít v celé jeho délce.Machine Head se dali dohromady v roce 1991 v kalifornském Oaklandu. Přestože ze zakládajících členů v této partě figuruje již pouze jeden, frontman Robb Flynn, její masa příznivců se stále rozrůstá. Čeští posluchači si její tvorbu mohli dosud naposledy živě vychutnat vloni v pražském klubu Roxy.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář