Madonna se opět po pár letech vrací do Prahy

Nekorunovaná královna popu před pár dny vydala své nové, v řadě již třinácté, album – Rebel Heart. 29. srpna začíná první koncert stejnojmenného turné v Americe. Evropa se Madonny dočká na podzim a v pražské O2 aréně vystoupí 7. listopadu.

Madonna Madonna Zdroj: limelightmagazine.com

Madonna je nejenom velká popová zpěvačka, ale také skladatelka, tanečnice, herečka, režisérka a pro mnohé módní ikona. Navíc podle Warner Bros je nejlépe prodávanou zpěvačkou všech dob! Prodala celkově již přes 200 milionů alb a 115 milionů singlů, prodejní čísla s novým CD stoupají a stoupají. I když své první album vydala před více, jak 30 lety, její popularita rozhodně neklesá. Právě naopak, Madonna se snaží spolupracovat i s mladými populárními umělci (například Justin Timberlake, Timbaland, Nicki Minaj a další).

Nejnovější album je podle mnohých jedna z nejlepších desek, jaké kdy Madonna vydala. Úspěchy sklízí v různých amerických i britských žebříčcích. Tři písně z desky Rebel Heart dokonce triumfovaly v globálním žebříčku iTunes. Klasická verze obsahuje 14 písní, deluxe verze 19. Na většině songů zpěvačka spolupracovala s populárním DJem a producentem Avicii, ale na desce se podíleli i další významní umělci.

 

 

Letošní turné obsahuje 35 měst pouze po Americe a Evropě, Asie a Austrálie se budou přidávat. První koncert se bude konat 29. srpna v Miami na Floridě. Evropská šňůra začíná 4. listopadu v německém Kolíně, hned tři dny poté zavítá Madonna do našeho hlavního města. Zpěvačka poprvé v Praze vystoupila v roce 2006 a její koncert byl beznadějně vyprodaný po pár hodinách. Madonna tu vystupovala ještě v roce 2009 na Chodově a davovému šílenství jsme se nevyhnuli ani tehdy.

Čtěte také: Katy Perry oslnila vyprodanou O2 arenu

Vstupenky na letošní koncert jdou do prodeje 16. března od 9 hodin. Pro členy fan klubu jsou vstupenky k dispozici již od 10. března, pro členy Live Nation klubu od 13. března. Ceny vstupenek se pohybují od 1150 – 5760 korun. Zakoupit si je můžete v sítích Ticketportal. 

Přehled

 • Název akce: Madonna - Rebel Heart Tour
 • Datum: sobota, 07 listopad 2015
 • Místo: O2 Aréna Praha
 • Cena: 1150 - 5760 Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Nick Schnebelen Band, Bounty Rock Café, Olomouc, 18. 10. 2019

  Špičkový americký kytarista Nick Schnebelen, kterého jsme viděli v r. 2017 jako jednu z hvězd na šumperském Blues Alive se na svém turné zastavil i v Olomouci. Adam Syrovost jeho bluesové kytary i parádní vokální přednes uchvacuje fanoušky bluesového a bluesrockového žánru po celém světě. V březnu 2019 spatřila světlo světa jeho sólová deska Crazy All by Myself, s níž je momentálně na turné. Společně s bubeníkem Adamem Hagermanem a sošným baskytaristou Cliffem Moorem předvedli i v olomouckém Bounty Rock Café parádní koncert, ze kterého přinášíme fotoreport.

 • System of a Down po třech letech vystoupí v Praze

  System of a Down sice nové písně neskládají, na svoje fanoušky přesto nezapomínají. V příštím roce se vydají na evropské turné, v rámci kterého zahrají na několika samostatných vystoupení a zavítají na proslulé festivaly.

 • Začíná festival Struny Teens

  Přední umělci nejen hudební scény se potkají již tuto sobotu 19. října v holešovické La Fabrice, aby pootevřeli dveře a dovolili nahlédnout do svého uměleckého světa. Zdi bývalé továrny ožijí hudbou všech možných žánrů od jazzu, přes pop a beatbox až ke klasice a zkrátka nepřijdou ani příznivci vizuálního umění. Festival Struny Teens, jak už název napovídá, zve všechny „náctileté", kteří chtějí proniknout do umělecké branže, na inspirativní setkání i praktické workshopy.

 • Kytarista Martin Barre zavzpomínal na Jethro Tull v Paláci Akropolis

  Ačkoli Martin Barre již řadu let upíná své aktivity k sólové dráze, k jeho kariéře neodmyslitelně patří působení v kapele Jethro Tull, jejíž byl po několik desetiletí hlavním kytaristou.

Další podobné články