Make My Heart Explode: Nový objev domácí scény Doporučený

Kapela Make My Heart Explode je jedním z velkých překvapení letošního roku. Proč? Jsou mladí, dělají světovou hudbu s popovými ambicemi a nejsou pár let za světem, jak to u nás bývá zvykem. Přesvědčit se můžete přijít do pražského clubu Roxy. Již 19. listopadu se zde kapela představí naživo v rámci projektu Free Mondays.

Make My Heart Explode Make My Heart Explode Zdroj: musicweb.cz

Neslazený pop opatřený notnou dávkou originality a energičnosti se dnes hledá ve změti nejrůznějších kapel poměrně obtížně. Avšak Make My Heart Explode tyto parametry splňují. Filip Gemroth a Vladimír Staněk se dali dohromady na podzim roku 2011. Po více než roce intenzivní práce ve studiu vypustili debutové eponymní album Make My Heart Explode, které rozhodně čeří stojaté vody domácí pop music.

„Při tvorbě rádi překračujeme žánry, střídáme nástroje a vymýšlíme, jak dělat věci jinak. Baví nás tvořit pozitivní barevnou hudbu s výraznou rytmikou a zbožňujeme melodie. Chceme se soustředit především na koncerty, které si lidi prostě užijí.”prohlašují Make My Heart Explode

Neotřelé skladby a skvělou vizuální show si budou moci příznivci čerstvých talentů užít i naživo. Make My Heart Explode zahrají 19. listopadu v legendárním pražském clubu Roxy. Koncert proběhne v rámci akce Free Mondays, vstup bude tedy zdarma. Podpoří je spřízněná brněnská formace Professor Leopard. Tito mladí indie-popaři přednedávnem vydali EP Childhood in Reverb a v jejich hudbě lze zaslechnout i takové lahůdky jako syntezátor či loutnu.

Jako předvoj navíc v těchto dnech vydali Make My Heart Explode nový videoklip k druhému singlu She Got a Strange Magic. Klip byl natočen v září letošního roku v oblíbeném prostředí kapely – v prostorách botanických zahrad.

 

Další informace

  • Název akce: Make My Heart Explode & Professor Leopard - Free Mondays
  • Datum: pondělí, 19 listopad 2012
  • Místo: RoxyPraha
  • Cena: zdarma
Napsal(a):

Zanechat komentář