Oslavte začátek letní sezóny s U-Cee

Již tento pátek vystoupí U-Cee ve Free-D Baru, pro který chystá show za doprovodu kapely Flavour Band sestavené z muzikantů United Flavour. Formace hrající směs rhytm&blues a reggae, není žádným nováčkem a ví, jak zapůsobit nejen svou pozitivní energií, ale především stránkou hudební.

U-Cee U-Cee Zdroj: electropiknik.cz

Reggae-soulový zpěvák U-Cee je i přes svůj egyptsko-tuniský původ obyvatelem Prahy. Už v patnácti letech začal vydávat s funkově soulovou formací UST u společnosti Virgin Records. S různými projekty už odehrál přes tři sta padesát koncertů po celé Evropě. Dokonce předskakoval populární zpěvačce Selah Sue.

Letní hudební sezóna začíná. Již o víkendu 24. a 25. května se bude konat velkolepá Opening Party. A stejně jako loni se pro všechny návštěvníky chystá překvapení - dostaví se návštěva z vesmíru. Po vystoupení U-Cee s kapelou přítomní dostanou pořádnou nálož ghetto funku, funku a hip hopu s DJs N’Zym, Mr Funky Machine, Pepe ill Pepson. Na sobotu pozvání mimo jiných přijala dnes již legenda české hudební scény Jan Čechtický aka Jan2 (Prince of Tennis, Ohm Square, Colorfactory atd.) Večer se ponese ve stylu house DJs Marinos Caswell, Ketan a jeho setu s živými nástroji a opět Mr. Funky Machine. 

 

 

 

Kromě skvělé hudby na všechny čeká plážová atmosféra, a to i v případě sychravého počasí. Opening Party zkrátka bude, ať se děje, co se děje. Pódium i bar jsou kryté, není tedy třeba mít obavy z promoklého zážitku. Vstup na akci je zdarma.

Další informace

  • Název akce: OPENING PARTY
  • Datum: pátek, 24 květen 2013
  • Místo: Free D BarMlékojedy
  • Cena: vstup zdarma

Zanechat komentář