Planety pokřtí novou desku na Sedmičce

V sobotu 7. června zahraje v pražském Klubu 007 kapela Planety, kterou podpoří Aran Epochal a Bugmen. Stane se tak při příležitosti křtu nové desky Nekonečná hudba města zapomeneš, která Planetám vychází na Silver Rocket.

Planety Planety Foto: Zdeněk Němec, Musicweb.cz

Debut skupiny Planety nesl název Peklo, peklo, ráj a slyšeli ho snad všichni milovníci české alternativní scény, poezie a snění. Nahrávka vyšla v roce 2012 na labelu MámaMrdáMaso a stala se na lokální scéně malou senzací. „Když jsme ale dělali písničky na druhou desku, žádné extra očekávání jsme nepociťovali,“ říká zpěvák a kytarista Orel. Z pětičlenné kapely zbylo trio muzikantů, takže jejich zvuk je tím pádem syrovější a přímočařejší. Romantika zůstala! „Říká to sice vždycky každý, ale kvůli různým vnějším okolnostem jsme s touhle deskou sžití víc, než  jsme si uměli představit. Tím více nám záleží na tom, aby to ty, koho to zajímá, bavilo,“ zdůrazňuje Orel. „Nad tím, jak má Nekonečná hudba města zapomeneš vypadat, jsme hodně přemýšleli. To hlavní, čeho jsme chtěli dosáhnout, bylo, aby to bylo album, nejenom za sebou seřazené písničky.“ Vzniklo tak album, které sice plynule navazuje na debutovou nahrávku, ale nepřešlapuje na místě a pokračuje dál.

 

„Koncert na 007 s Aranem Epochalem a Bugmen bude jako první rande kombinované s jedno-večerní dovolenou u moře. Budeme zamilovaní a šťastní. NEW ROMANCE,“ zve 7. června na 007 Orel. Lepší pozvánku skutečně nevymyslíme. Dojděte!

 

 

Další informace

  • Název akce: Planety, Aran Epochal, Bugmen
  • Datum: sobota, 07 červen 2014
  • Místo: Klub 007Praha
  • Cena: 100 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář