Punkáči hurá na Apríles!

Letošní již čtvrtý ročník multižánrového studentského festivalu se ponese v duchu punku. Nově bude přesunut na žižkovskou Parukářku, a to v sobotu 26. dubna 2014.

Dirty Blondes Dirty Blondes Zdroj: bandzone.cz

 

Cílem Apríles je podpora studentské kultury formou open-air festivalu, na kterém se můžete vyřádit během bohatého doprovodného programu. Hlavními hudebními lákadly letos budou punk-rockoví Dirty Blondes a hvězdy české psychobilly scény The Rocket Dogz. Dále se můžeme těšit na plzeňskou folk-punkovou partu Cheers!, reprezentatnty ska-punku Jet8 a pravé punkáče H.A.W. Z letošní soutěže kapel vyšli vítězně Where's the food?! a uvidíme je tedy naživo na velkém pódiu. Pokud jste jim přes internet poslali svůj hlas, přijďte i zaplácat na koncert.


Čtěte také : Hlásí se jaro a sním Apríles


Na Parukářce a v jejím okolí se během festivalu vyrojí kovaní punkeři se svým pestrým oblečením a číry vztyčenými k nebi. Pokud běžně patříte svým zjevem spíše k těm méně nápadným fanouškům tohoto hudebního žánru, alespoň na Apríles to můžete změnit. Jsou připraveny workshopy, díky kterým se můžete na jeden den stát tím pravým punkerem. Vlastnoručně si můžete vyrobit svou originální placku či se na památku vyfotit před punkovou fotozdí.


 

Festival Apríles symbolicky odemyká akce Majálesů a sezónu městských open-air festivalů. Oproti loňskému roku nás snad počasí nezaskočí velkou zimou a účast bude výrazně lepší. Vstupné je zdarma - Apríles je neziskový festival pořádaný studenty Arts Managementu z VŠE v Praze. Drží si svou jedinečnou tvář s cílem sdružovat mladé lidi a podporovat koncept studentské kultury.

Další informace

  • Název akce: Apríles
  • Datum: sobota, 26 duben 2014
  • Místo: ParukářkaŽižkov
  • Cena: vstup zdarma
Napsal(a):

Zanechat komentář