Rock'n'Beer Fest startuje druhý ročník

V rámci Českého pivního festivalu letos proběhne i druhý ročník Rock'n'Beer Festu. Pokud se chcete se svou kapelou zapojit do hry, máte šanci do 15. března 2014.

Rock'n'Beer Fest 2013 Rock'n'Beer Fest 2013 Zdroj: pořadatel akce

 

Rock'n'Roll a pivo patří k sobě. Proč tedy nespojit i slavnosti piva s hudbou? Jistě dobrý nápad. Vloni se uskutečnil první ročník a o ten druhý letošní je obrovský zájem. Během prvního přihlašovacího týdne se do soutěže přihlásilo přes 200 kapel, což je již nyní víc než počet celkově přihlášených v roce 2013. A stále přibývají další. Ředitel Českého pivního festivalu Tomáš Král situaci komentuje takto: „Je vidět, že naše myšlenka, se kterou jsme do toho šli loni, dopřát kapelám možnost zahrát si na velkém pódiu, s profesionálním ozvučením a pro široké obecenstvo, láká kapely i v tomto roce a jsme sami zvědaví, kam se počty přihlášek vyšplhají.“


Čtěte také : Hlásí se jaro a s ním Apríles

 

Vybrat ty nejlepší bude náročné nejen pro odbornou porotu, ale i pro širokou veřejnost. I vy sami můžete svým hlasem podpořit své oblíbence, případně ty kapely, které vás svou produkcí zaujmou. Na stránkách festivalu www.ceskypivnifestival.cz hlasujte až do konce března. Hlasy odbroné poroty i ty internetové se sečtou, zprůměrují a vybraných 45 kapel si zahraje na velkém pódiu v rámci Českého pivního festivalu. Ten vystřídal různá místa svého konání, po Letňanech a holešovickém Výstavišti letos zakotví na pražské Letenské pláni, a to ve dnech 15. až 31. května.  
Veškeré festivalové informace hledejte na webových stránkách festivalu a pokud se vás chystá na pivko a za zábavou celá parta, využijte možnost rezervace.   

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář

?>