Sarah and The Adams zakončí své Jarní turné v Praze

Sarah & The Adams zahájila 2.února v Jihlavě své Jarní turné. Kromě repertoárového průřezu ze svých dvou alb představila i nové písně, z nichž jedna vznikla přímo pro toto turné. Jarní turné nyní zakončí 11.května v pražském Jazz Docku, kde atmosféra patří k jedné z nejlepších.

Sarah & The Adams Sarah & The Adams Zdroj: www.sarahandtheadams.cz

S kapelou vystoupí také jeden z nejuznávanějších hráčů na dobro a lap steel kytaru Luboš Novotný, který s kapelou často spolupracuje. Ale ani o další novinky nebude nouze. Sarah nyní pracuje více s češtinou a přestože hlavním zdrojem inspirace zůstává piano, nebojí se zkoušet nové hudební nástroje.
I přes znatelný vývoj, typický hudební rukopis Sarah zůstává zachován. V popředí jsou stále melodicky silné písně s jemným nádechem folku, plné pohody, podpořeny charakteristickým vokálem frontmanky a doprovodem vynikající kapely.(Michal Gregor el. ak.kytara, voc., Martin Novák bicí, voc, Rastislav Uhrík- kontrabas, basa)

 

 

Kapela Sarah and The Adams vznikla v roce 2011 okolo mladé zpěvačky a hudebnice Šárky Adámkové, jež vystupuje pod uměleckým jménem Sarah Adams. Původně barová pianistka, která většinu svých hudebních zkušeností posbírala při svých koncertních štacích po zahraničí, se obklopila vynikajícími hudebníky, a tak v roce 2011 vzniklo debutové album My Place.V roce 2014 kapela Sarah & The Adams vydala své druhé album pojmenované výstižně Thank You. Album se žánrově pohybuje na pomezí popu, folku a country stylu a vyjma dvou písní je celé v angličtině. Krom jedné písně, u níž se na textu podílel americký básník Lucien Zell, je deska kompletně autorská. K albu na počátku roku 2015 vyšel i debutový videoklip pořízený k písní Mír a klid, o kterém jsme Vám také na Musicwebu informovali.

Čtěte také: Sarah & The Adams v míru a klidu

Mimo turné kapela Sarah & The Adams přidala ještě koncert 14.5. v Pelhřimově, kde vystoupí společně se skupinou Václava Polanského On Air. Máte-li rádi pohodovou hudbu kapely Sarah & The Adams, máte nyní skvělou příležitost navštívit poslední dva koncerty z jarního turné. Informace o kapele, novinky i termíny koncertů naleznete na jejich webu.

Další informace

  • Název akce: Sarah & The Adams
  • Datum: středa, 11 květen 2016
  • Místo: Jazz Dock
  • Cena: 150 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář