Vytisknout tuto stránku

Sek jsi bombónky rozproudí krev v žilách Paláce Akropolis

Středočeská formace Sek jsi bombónky se představí v Praze. Jejich funky-hop-ska-latin-jazz se rozezní 30. listopadu. Před nimi však publikum rozehřeje trojice objevů české hudební scény.

Sek jsi bombónky Sek jsi bombónky Zdroj: Tereza Ticháčková, MusicWeb.cz

Žižkovská hudební mekka promění své pódium na místo, kde se bude servírovat večeře o čtyřech chodech. Palác Akropolis totiž poslední listopadový den uvítá tři skupiny, které mají co do činění se soutěží FutureLine. Závěr hudebního večírku potom bude patřit Sek jsi bombónkům, kteří získali status speciálního hosta večera.

První nástroje se rozezní s úderem devatenácté hodiny, kdy na pódium vystoupají Willow Lake se svým rock-crossoverem. O pětačtyřicet minut později se na jejich místa postaví skupina The Clippers. Půl devátá večerní bude patřit High Society. I oni přislíbili skvělý setlist obohacený o zbrusu nové skladby.

Největší prostor však bude patřit Sek jsi bombónkům. Jejich projížďka napříč hudebními žánry odstartuje deseti minut po jednadvacáté hodině. „Do Prahy se vážně těšíme. V Akropoli se nám bude hrát určitě skvěle. A navíc jsme rádi, že můžeme svým hostováním podpořit začínající kapely, které jsou služebně mladé,“ říkají Sek jsi bombónci.

 

 

Sek jsi bombónci přestaví své největší hity, ke slovu se dostanou samozřejmě také počiny z nejnovějšího alba s názvem Dupalhnátkov, jejichž nezkrotná energie a barevnost se rozlijí mezi všechny přítomné. Přijďte se také pobavit a nechte do svého hudebního světa vniknout nové, ještě neoposlouchané melodie. Ochutnávka v ceně 50 korun bude pro všechny nadšence připravena na 30. listopadu od 19 hodin v pražském Paláci Akropolis.

Další informace

  • Název akce: Sek jsi bombónky & Willow Lake, The Clippers, High Society
  • Datum: pátek, 30 listopad 2012
  • Místo: Palác AkropolisPraha
  • Cena: 50 Kč
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová