Silicone Soul oslaví desáté výročí jejich labelu v Praze

Je tu další klubová noc House Elements a při této příležitosti dorazí na konci března do pražského clubu Roxy britští Silicone Soul, kteří zde oslaví deset let fungování jejich labelu jménem Darkroom Dubs.

Již na konci března navštíví britští Silicone Soul Pahu Již na konci března navštíví britští Silicone Soul Pahu Zdroj: live-session.com

Dvojka Craig Morrison a Graeme Reedie pro všechny fanoušky chystají určitě unikátní housovou show. Jejich proslulost právě pochází z jejich přístupu k housové hudbě – který je unikátní a velmi osobitý. Darkroom Dubs se za těch deset let stal opravdu impozantním zdrojem house music, který dal příležitost mnoha dalším umělcům a jež zůstává věrný těm nejhlubším kořenům, ale zároveň vždy hledá cestu kupředu.

Silicone Soul si na prezentaci své oslavné události připravili poněkud surrealistický trailer a zároveň video koláž složenou z útržků děsivých němých filmů. Všichni z Darkroom Dubs na sobě také nesou slova Draculy Brama Stokera: „ Začínám cítit jak na mě působí tahle noční existence. Ničí mou odvahu. Začínám být vlastním stínem a jsem plný hrůzostrašných představ...

 

 

Mimo jiné také k 10. výročí vyšla na konci února kompilace Darkroom Dubs vol. 3, kterou namixovali právě Silicone Soul. Mimo jiné zde fanoušci najdou interprety jako Gary Beck, Simon Darcia a spoustu dalších jmen. 

Tato událost se odehraje již brzy, a to konkrétně 29. března od 22 hodin v pražském clubu Roxy. Mezi další DJe, které zde tuto noc můžeme potkat, patří Biodan, Slater a Tazz. Vstupné bude na místě za 150 korun a od jedenácté hodiny za 200 korun.

Další informace

  • Název akce: HOUSE ELEMENTS special: 10 Years of Darkroom Dubs Tour
  • Datum: pátek, 29 březen 2013
  • Místo: Roxy Praha
  • Cena: 150

Zanechat komentář