Silicone Soul oslaví desáté výročí jejich labelu v Praze

Je tu další klubová noc House Elements a při této příležitosti dorazí na konci března do pražského clubu Roxy britští Silicone Soul, kteří zde oslaví deset let fungování jejich labelu jménem Darkroom Dubs.

Již na konci března navštíví britští Silicone Soul Pahu Již na konci března navštíví britští Silicone Soul Pahu Zdroj: live-session.com

Dvojka Craig Morrison a Graeme Reedie pro všechny fanoušky chystají určitě unikátní housovou show. Jejich proslulost právě pochází z jejich přístupu k housové hudbě – který je unikátní a velmi osobitý. Darkroom Dubs se za těch deset let stal opravdu impozantním zdrojem house music, který dal příležitost mnoha dalším umělcům a jež zůstává věrný těm nejhlubším kořenům, ale zároveň vždy hledá cestu kupředu.

Silicone Soul si na prezentaci své oslavné události připravili poněkud surrealistický trailer a zároveň video koláž složenou z útržků děsivých němých filmů. Všichni z Darkroom Dubs na sobě také nesou slova Draculy Brama Stokera: „ Začínám cítit jak na mě působí tahle noční existence. Ničí mou odvahu. Začínám být vlastním stínem a jsem plný hrůzostrašných představ...

 

 

Mimo jiné také k 10. výročí vyšla na konci února kompilace Darkroom Dubs vol. 3, kterou namixovali právě Silicone Soul. Mimo jiné zde fanoušci najdou interprety jako Gary Beck, Simon Darcia a spoustu dalších jmen. 

Tato událost se odehraje již brzy, a to konkrétně 29. března od 22 hodin v pražském clubu Roxy. Mezi další DJe, které zde tuto noc můžeme potkat, patří Biodan, Slater a Tazz. Vstupné bude na místě za 150 korun a od jedenácté hodiny za 200 korun.

Přehled

 • Název akce: HOUSE ELEMENTS special: 10 Years of Darkroom Dubs Tour
 • Datum: pátek, 29 březen 2013
 • Místo: Roxy Praha
 • Cena: 150
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Airbourne, Roxy, Praha, 2. 10. 2019

  Prohlédněte si náš fotoreport z vyprodaného koncertu australských Airbourne, který se konal ve středu 2. října v pražském klubu Roxy. Úlohy předskokanů se zhostila americká punk-rocková kapela Supersuckers.

 • Thom Artway se svojí kytarou roztančí nejednu zahradu

  Mladý sympatický muzikant Thom Artway v rámci svého Acoustic Garden Tour v květnu navštíví hned několik měst České republiky.

 • Counterfeit zaplavili nekonečným oceánem energie celé Rock Café

  Britská kapela Counterfeit při nedělním koncertě, v rámci jejich turné Together We are Stronger, roznesla své české fanoušky na kopytech. Napříč celým sálem v pražském Rock Café pulzovalo tolik energie, že ji návštěvníci koncertu budou čerpat ještě dlouho po něm. Jako každá větší kapela měli i Counterfeit své předskokany, z Anglie k nám letos zavítali i melodičtí Decade a úderní Tigress s famózní Katy Jackson včele.

 • Foto: John McLaughlin & 4th Dimension, Forum Karlín, Praha, 5. 3. 2017
  V neděli 5. března se uskutečnil v pražském Foru Karlín dlouho očekávaný koncert kytarové legendy Johna McLaughlina. Po osmi letech přijel opět se svojí kapelou nazvanou 4th Dimension. Z koncertu Vám přinášíme fotoreport!