Simply Red oslaví 30. výročí také v Praze

Legendární skupina Simply Red oznámila po 5 letech návrat na pódia. Stane se tak příští rok, kdy kapela oslaví 30. výročí jejího založení. V rámci koncertního turné BIG LOVE TOUR 2015 navštíví také Prahu. Koncert se uskuteční 26. října 2015 ve Fóru Karlín.

Mick Hucknall - Simply Red Mick Hucknall - Simply Red Zdroj: www.livenation.cz

 Kapela, která ukončila po pětadvaceti letech svou činnost, se opět dala dohromady, aby společně s fanoušky oslavila třicáté výročí vzniku. Pro oslavu si tak připravila evropsko britské turné o 35 zastávkách, které začne 20. října v Dánsku a ukončí ho dvojkoncert v londýnské O2 Aréně. „Miluju výročí. Myslím, že je to dobré pořádně oslavit,“ prohlásil frontman a zpěvák Mick Hucknall.

 

 

Simply Red byla britská soulová kapela založená v roce 1984 Mickem Hucknallem. Od roku 1985, kdy vtrhli na hudební scénu se svou předělávkou soulové skladby Money’s Too Tight (To Mention), seznámili celou generaci posluchačů s krásou soulové hudby a samozřejmě s proslaveným hlasem Micka Hucknalla. Simply Red ovlivnili celou řadu nových umělců a kapel, které se k nim hlásí, a jsou znovu hodnoceni jako jedna z největších britských kapel. Prodali celkem na šedesát miliónů alb. Na chystaném turné budou kapelu tvořit Mick Hucknall (zpěv), Ian Kirkham (saxofon), Kenji Suzuki (kytara), Steve Lewinson (baskytara), Dave Clayton (klávesy), Roman Roth (bicí) a Kevin Robinson (trubka a flétna).

Čtěte také : Mick Hucknall vydá v říjnu sólové album American love

Jednou ze zastávek jejich výročního turné bude i pražská multifunkční hala Fórum Karlín, kde se skupina představí 26. října 2015 . Vstupenky na pražský koncert se začaly prodávat 7. listopadu v ceně 1490 Kč v síti Ticketpro.

Další informace

  • Název akce: Simply Red
  • Datum: pondělí, 26 říjen 2015
  • Místo: Forum Karlín
  • Cena: 1490 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář