Tajemný Slow Magic vystoupí již brzy v pražské Meet Factory

Již 24. června vystoupí v pražské Meet Factory tajemný americký hudebník Slow Magic, který se tak už potřetí představí českému publiku. Nejen jeho melancholický chillwave, ale také proslulé skrývání vlastní identity je to, co tomuto umělci vybudovalo silnou fanouškovskou základnu.

Slow Magic Slow Magic Zdroj: magictunes.net

 

Americký interpret Slow Magic se snaží akcentovat svou hudební tvorbu tím, že ji zbavuje veškerých nadbytečných prvků. Právě z tohoto důvodu pokaždé vystupuje v liščí masce, která se stala nedílnou součástí jeho tvůrčí “image” a jež však ve výsledku poutá víc pozornosti, než bylo původně zamýšleno. I přes jeho kreativní performance je však Slow Magic v první řadě skvělý beatmaker, který zaujme jak nahrávkami s melancholickým nádechem, tak příjemnou elektronikou, naživo okořeněnou výraznými samplery a bicími.

První album tohoto hudebníka vyšlo na jaře roku 2012 a v současné době pracuje na další desce, kterou předznamenává pilotní singl Youth Group. Vedle vlastní sólové dráhy se ale věnuje také remixům, známé jsou například projekty Giraffage, Sun Glitters či třeba Gold Panda.

Spolu s maskovaným americkým interpretem vystoupí v Meet Factory také na Islandu usazený Američan Ryan Karazija se svým projektem Low Roar. Tento snový elektro-folk slibuje navození té správné atmosféry, v níž snad bude Slow Magic úspěšně pokračovat.

Další informace

  • Název akce: Bohemian Like You: Slow Magic + Low Roar
  • Datum: úterý, 24 červen 2014
  • Místo: Meet Factory
  • Cena: 250,- v předprodeji, 350,- na místě
Napsal(a):

Zanechat komentář