The Godfathers již tuto neděli v Praze

Legendární britská ostřílená rock'n'rollová partička The Godfathers zavítá již tuto neděli do pražského klubu Exit-Us, v rámci svého evropského turné.

The Godfathers The Godfathers Zdroj: slicingupeyeballs.com

 

Tato kapela brázdí světová podia již úctyhodných 30 let a jejich živé koncerty v době své největší slávy patřily k těm nejlepším a nejživějším. Je to určitě dáno i stylem hudby, neboť rock'n'roll, rythm & blues, pub rock či punk rock, které se v jejich tvorbě objevují, patří mezi velice chytlavé a málokdo zůstane při koncertě jen v klidu stát a pouze poslouchat. To je určitě i zdrojem energie a nových nápadů pro muzikanty, neboť ani po třiceti letech netěží pouze již z vydaných písní ale tvoří další - v sooučasné době pracují na nové desce, která bude oslavou právě jejich 30. výročí vzniku. Již v loňském roce jste mohli slyšet jejich první ochutnávkové singly z chystaného alba Till My Heart Stops BeatingRewind Time.

 

 

Skupinu The Godfathers založili v roce 1985 bratři Peter a Chris Coyneové. Plni sil a mladické energie hodně koncertovali a díky svému elektrizujícímu rock'n'rollu si brzy získali přízeň široké veřejnosti nejen v Británii, ale i v Evropě a USA. Hned v roce 1986 vydali svou první desku Hit By Hit, další následovaly v letech 1988 (Birth School Work Death), 1989 (More Songs About Love And Hate) a 1991 (Unreal World), všechny byly diváky i kritiky velice dobře přijaty a patří k tomu nejlepšímu, co The Godfathers vydali.

Čtěte také: Funkový detox aneb jak omládnout o 20 let ve dvou hodinách

V roce 2001 přišel rozpad kapely, trval však pouze 7 let. V roce 2008 se muzikanti dali opět dohromady v původní sestavě a šlape jim to dál. A jaké jsou po té řadě let jejich živé koncerty ? Na tuto otázku si můžete odpovědět sami po jejich nedělním vystoupení v Praze. Přijedoou vám zahrát ve složení Peter Coyne/Vocals, Christopher Coyne/Bass & Vocals, Steve Crittall/Guitar & Vocals, Mauro Venegas/Guitar & Vocals a Tim James/Drums & Vocals.
Vstupenky na pražský koncert 27. března v klubu Exit-Us v Sokolovské ulici zakoupíte v předprodejních sítích Ticketpro, TicketArt a Ticketstream za 24o korun, na místě pak zaplatíte padesát korun navíc.   

Další informace

  • Název akce: The Godfathers
  • Datum: neděle, 27 březen 2016
  • Místo: Exit Us Praha
  • Cena: 240 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář