Vytisknout tuto stránku

The Sweet naposledy zaglamujou v Meet Factory

Není tomu ani rok, co naposledy britští glamrockeři The Sweet koncertovali v České republice a jsou tu znovu a bohužel naposledy. V rámci celosvětového turné FINALE: The Tour 2015 navštíví 19. října pražský klub Meet Factory. Mělo by se jednat o jejich poslední turné před ukončením kariéry.

The Sweet The Sweet Zdroj:www.pragokoncert.com

 Tato hardrocková partička, které šéfuje Andy Scott, se u nás zastaví v rámci svého posledního turné, po které plánuje ukončit hudební kariéru. Můžeme se tedy těšit na nestárnoucí chytlavé hity, mezi které patří Fox on The Run, Block Buster, Love is Like Oxygene a spousta dalších.

Kapela, která hraje v současném složení Andy Scott - Kytara a zpěv, Pete Lincoln - zpěv a basa, Tony O´Hora - kytara a klávesy a Bruce Bisland - bicí proplouvá hard rockovou a glamrockovou scénou již od roku 1968 a několikrát navštívila i Českou republiku. Pokud jste již měli možnost vidět je naživo, jistě rádi přijdete zase a kdo je neviděl neměl by si nechat tuto příležitost ujít. Naposledy se The Sweet představili českému publiku v loňském roce ve Hluku u Uherského Hradiště. 

Čtěte také: Whitesnake zasyčí v listopadu v Praze

Vstupenky za zaváděcí cenu 650 Kč do 1. září zakoupíte na stránkách Masters of Rock a v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

Další informace

Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Daniel Adam