Vytisknout tuto stránku

Tomáš Klus bude v létě hrát Konečně venku

Český zlatý slavík Tomáš Klus má společně se svou cílovou skupinou za sebou sérii koncertů velmi úspěšného česko-slovenského turné Ani si nesedejte. Nadcházející letní dny si však zaslouží další vystoupení, která budou, jak jinak, open air.

Tomáš Klus, Brněnský majáles 2013 Tomáš Klus, Brněnský majáles 2013 Foto: Tereza Ticháčková, musicweb.cz

Přesto, že se Tomáš Klus stal v minulých dnech otcem, nezanedbává svou hudební kariéru. Na léto 2013 si po náročném turné připravil osm samostatných koncertů, které nazval Konečně venku. Pro návštěvníky tedy nebude překvapující informace, že se vystoupení budou konat pod širým nebem.

Společně s Tomášem Klusem se na jevišti objeví také jeho věrný kytarista Jirka Kučerovský. Křoví jim budou dělat Jan Lstibůrek se svým kontrabasem a na cajon zahraje Petr Škoda.

Přečtěte si také rozhovor s Tomášem Klusem a Jirkou Kučerovským

Pánové se rozhodli, že část výtěžku z prodeje vstupenek darují Studiu Oáza, které je neziskovou organizací zaměřující se na kulturní, vzdělávací a umělecké aktivity pro lidi s mentálním postižením. „Tak trochu jsem tušil, že náš svět není úplně v pořádku. Když mi ale prostředí Oázy, plné Lásky a Upřímnosti, ukázalo, že lidé ještě umí Milovat a mluvit Pravdu, že se jim teď jenom říká Mentálně Retardovaní, rozhodl jsem se tento Svět ukázat co nejvíce Srdcím, která se ještě zdráhají otevřít…" nechal se slyšet Tomáš Klus.

Termíny koncertů Konečně venku:

30. 6. Sychrov – státní zámek

3. 7. Hranice na Moravě – Stará střelnice, nádvoří

4. 7. Znojmo – Loucký klášter

12. 7. Loděnice – Open Air Klub

26. 7. Ostrov u K. Varů – zámecký park

1. 8. Dolní Lomná – amfiteátr

16. 8. Třeboň – zámecká zahrada

Předprodej vstupenek byl již zahájen. Jeden kousek zájemce přijde na 350 korun. Všechny koncerty začnou vždy v 19 hodin.

Další informace

  • Název akce: Tomáš Klus a cílová skupina - Konečně venku
  • Datum: neděle, 30 červen 2013
  • Místo: Sychrovstátní zámek
  • Cena: 350 Kč v předprodeji / 400 Kč na místě
Napsal(a):
Buďte první, kdo napíše komentář!

Nejnovější od Alena Uhlířová