Toxique si k pátým narozeninám nadělí novou desku

Takřka na den přesně oslaví kapela Toxique 7. března v pražském Lucerna Music Baru své páté narozeniny. Jako dárek pro sebe i své fanoušky si Klára a její chlapci nepřichystali nic menšího než křest nové desky, Tips For Grown Up Kids. A možná přijde i Ewa.

Toxique Toxique Zdroj: toxique.cz

Opět po zhruba roce a půl je tu kapela Toxique s dalším řadovým albem. A nebyli by to Toxique, kdyby opět neposunuli svou tvorbu zase o kus dál. Tentokrát se na zvuku nové desky podepsala jejich nová zkušenost s DJingem. Na albu Tips For Grown Up Kids se vedle členů kapely objeví vůbec poprvé i speciální hosté, britský zpěvák Justin Lavash a Ewa Farna. Na Ewu, která si s Klárou Vytiskovou zarapuje ve skladbě Toxique Girls, prvním singlu z nového alba, se určitě můžete těšit i na křtu v pražském Lucerna Music Baru.

Jak už je tomu u Toxique zvykem, společně s novou deskou přichází i razantní změna vizáže kapely. Po snad až kosmických kostýmech, které představili společně s předchozím albem Outlet People, tentokrát Toxique oblékli mnohem barevnější outfit. Můžeme jen hádat, do kolika různých kostýmů se Klára stihne na koncertě převléct.

"Tuhle desku doporučujeme poslouchat s rukama nahoře a s partičkou těch nejzvrhlejších kámošů!” říkají Toxique o svém novém albu Tips For Grown Up Kids, které má posluchače nabít pozitivní energií a dostat do taneční nálady. To samé se dá čekat od křtu, který proběhne 7. března v pražském Lucerna Music Baru. Výjimečnost tohoto večera podtrhuje jistě i fakt, že Toxique oslaví své páté narozeniny. Takové výročí si samozřejmě zaslouží pořádnou oslavu, a tak po koncertě proběhne ještě DJská afterparty, která se protáhne až do ranních hodin. Mimopražští fanoušci kapely ovšem nemusí věšet hlavu, v rámci Grown Up Kids Tour se Toxique podívají i do jiných měst, například do Českých Budějovic, Brna nebo Ostravy.

Další informace

  • Název akce: Toxique
  • Datum: středa, 07 březen 2012
  • Místo: Lucerna Music Bar
  • Cena: 180 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář