Vypsaná fiXa a Mňága a Žďorp vyšlou do světa novou láhev Staropramenu

Pokud mezi Vaše oblíbené kapely patří Vypsaná fiXa nebo Mňága a Žďorp a ještě navíc máte rádi pivo, jste těmi pravými adepty pro chystanou velkolepou party pod hlavičkou Staropramenu.

Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp Zdroj: archiv kapely

Největší pražský pivovar představí svou novou a designově unikátní lahev pod sloganem „Staropramen v největší formě“. Vše vypukne v sobotu 21. dubna od 14 hodin na hlavním dvoře pivovaru na Smíchově.

Cítíte-li se také v nejlepší formě, jste srdečně zváni na osmihodinový programový maratón. Prohlédnout si můžete moderní návštěvnické centrum a pivovarskou školu, ochutnat z bohaté nabídky jídel a vše pořádně zapít kvalitním pivem přímo od pramene. Vše samozřejmě za doprovodu muziky. Vyvrcholením celé akce pak bude neobvyklý hudební souboj oblíbených kapel Vypsaná fiXa a Mňága a Žďorp.

A vstupné? Můžete mít zdarma! Stačí se zaregistrovat na profilu www.facebook.com/Staropramen. Manažerka značky Staropramen, Eva Zlámalová, zájemcům o bezplatný vstup radí: „Pouhým vložením své fotografie do připravené formy získá účastník vstup zdarma a zároveň na ni může pozvat také své přátele.“ Bližší informace o akci a programu najdete na www.staropramen.cz/party.

Další informace

  • Název akce: Staropramen - Vypsaná fiXa, Mňága a Žďorp
  • Datum: sobota, 21 duben 2012
  • Místo: PrahaSmíchov
  • Cena: zdarma (při registraci)
Napsal(a):

2 komentáře

  • Odkaz Komentáře Petr Novák pondělí, 09 duben 2012 13:30 napsal(a) Petr Novák

    Některé kapely totiž hrají i třeba na třech akcích za den ;)

  • Odkaz Komentáře Lucie neděle, 01 duben 2012 10:42 napsal(a) Lucie

    Dívný je, že na oficiálních stránkách Vypsaný Fixy je napsaný, že 21. 4. jsou v Pelhřimově..

Zanechat komentář