čtvrtek, 06 říjen 2016 07:00

zakázanÝovoce vyráží na dvě koncertní turné současně!

Napsal(a)
zakázanÝovoce zakázanÝovoce Zdroj: Promo foto kapely

Kapela zakázanÝovoce se velmi rychle otřásla z nedávných personálních změn, kdy ke kytaristovi Mejdlovi a baskytaristovi Yarisovi přišli bubeník Tra Vis a za mikrofon a druhou kytaru se postavil Mimi. Příchod nových dvou členů byl tím momentem, kdy kapela po více jak 10 letech fungování dostala nálož takové energie.

 V nové sestavě kapela za 8 měsíců zvládla téměř nemožné, a to natočit dva nové videoklipy Genocida 2016 a Díky Vám!, odjet více jak 20 koncertů, složit nový repertoár, nahrát nové album a připravit program pro tři turné, z nichž jedno zakončili 26. 8. 2016 v Brně. Aby toho nebylo málo tak kapela chystá ještě další, letos již třetí, videoklip ke skladbě Město andělů a samozřejmě s tím i velký křest alba Díky vám za přítomnosti speciálních hostů. Místo a hosty kapela zveřejní nejpozději do konce října.

 

 

Nové album nese název Díky vám!. Vyšlo v pátek 30.9. 2016 a obsahuje 10 zbrusu nových songů. Chybět nebudou již zmiňované pecky Díky vám! a Genocida 2016, které fanoušci znají již z videoklipů, přičemž Genocida 2016 je na novém CD jako speciální bonus. Na celé natáčení dohlížel producent Hynek Toman (Support Lesbiens) a o mastering se postaralo studio Biotech známého producenta Ecsona Waldese.

Nadšení z alba zcela přesně vyjadřují slova kluků: „Máme z něj obrovskou radost a doufáme, že bude v následujících měsících a letech dělat radost i vám. :) Bez vás by totiž nevzniklo. Děkujeme za vaši energii, kterou jste nám posledních 8 měsíců předávali na sociálních sítích, na koncertech a prostě všude, kde to jen šlo. DÍKY VÁM!!"

V den vydání alba, tedy 30. 9. 2016, vyjela kapela zároveň na podzimní turné, které potrvá až do prosince. zakázanÝovoce si tak můžete užít na samostatné šňůře nazvané Díky vám!. Ta odstartuje koncertem 21. 10. 2016 v Music klubu Jižák v Praze. Anebo můžete přijít na Alkohol.cz tour skupiny Harlej, na kterém bude zakázanÝovoce speciálním hostem.

Více o termínech koncertů najdete na webových stránkách www.zakazanyovoce.cz či na facebookovém profilu kapely.

Přehled

 • Název akce: zakázanÝovoce
 • Datum: pátek, 21 říjen 2016
 • Místo: Music club Jižák
 • Cena: 211 Kč

Další články

 • Rock for People rozšiřuje program o šestici jmen Rock for People rozšiřuje program o šestici jmen

  Šestadvacátý ročník festivalu Rock for People postupně odhaluje silný line-up. Poté, co bylo oznámeno nové datum konání 18.-21. června 2020 a koncert amerických punk rockerů Green Day, přichází s další várkou hvězd současné hudební scény. Připravte se na The 1975, Neck Deep, Motionless in White, De Staat, Dream State a Horkýže Slíže.

 • Foto: New Order, Lucerna, 3. 10. 2019 Foto: New Order, Lucerna, 3. 10. 2019

  Britská formace New Order úplně poprvé zavítala do Prahy. Kapela, která vznikla na základech zaniklých Joy Division a díky spojení post-punku, elektroniky a taneční hudby se stala jednou z nejuznávanějších a nejvlivnějších kapel 80. let. Koncertem započalo podzimní turné, které skončilo 17. října v Amsterdamu. Z koncertu vám přinášíme fotoreport. 

 • Divočáci Nashvile Pussy se chystají do Prahy Divočáci Nashvile Pussy se chystají do Prahy

  Nashville Pussy je americká hardrocková skupina z Atlanty ve státě Georgia. Jejich osobitý hudební styl míchá různé vlivy od punku, boogie a psychobilly až po jižanský rock. Většina textů se točí kolem klasických rockových témat - sex, drogy, alkohol, rvačky. 22. července to se svou divokou show rozbalí v pražském klubu Vagon.

 • Foto: Sum 41, Braník, Praha, 18. 6. 2019 Foto: Sum 41, Braník, Praha, 18. 6. 2019

  Kanadští punk rockeři Sum 41 se vrátili do Prahy. Konkrétně do areálu smíchovského Staropramenu. Tentokrát si přizvali předskakující Stifled, Criminal Colection a The Creepshow. Mrkněte na náš fotoreport z koncertu: 

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };