sobota, 09 listopad 2019 17:40

Video: Festival Rock of Sadská se konal již pošesté

Napsal(a)
Crowd surfing bubeníka Hämatom patřil k nejatraktivnějším momentům letošníto ročníku Rock of Sadská Crowd surfing bubeníka Hämatom patřil k nejatraktivnějším momentům letošníto ročníku Rock of Sadská Zdroj: Petr Čapído

Také tento srpen se u jezera ve středočeské Sadské sešli příznivci rockové a metalové hudby na festivalu Rock of Sadská. Jednalo se již o šestý ročník a tak se pořadatelům podařilo vychytat většinu much. A jelikož se návštěvníků sjíždí každým rokem víc a víc, mohli si dovolit i více kapel ze zahraničí. Připomeňte si v naší exkluzivní reportáži jak to letos probíhalo.

Už v předchozích ročnících mezi zahraničními akvizicemi převažovaly německo-jazyčné kapely a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Z Německa dorazili všichni tři zahraniční headlineři, v pátek se po roce vrátili Hämatöm a sobotnímu večeru vádli Megaherz a Stahlmann.

 

 

Zbytek programu obsadila česká jména, od těch nejvýznamnějších hráčů na poli hard and heavy, až po lokální hrdiny. Nejvíce pozornosti na sebe bezesporu strávali spolehliví Arakain, či Šwor, nebo stále ještě poměrně nováčci Traktor. Příznivci temného kovu si určitě nenechali ujít Törr, Root, nebo Henych 666. Z více než dvaceti vystupujících si zkrátka jistě vybral každý z ohromujícího množství návštěvníků. Konečně i několika z nich jsme se na jejich dojmy zeptali.

Další články

 • Skupina USB Band vydává skladbu Adventní Skupina USB Band vydává skladbu Adventní

  Skupina USB BAND vydává 2. prosince v nové podobě píseň nazvanou Adventní, kterou kapela původně nahrála se zpěvačkou Bárou Basikovou, v nové verzi ji již zpívá Veronika Součková, toho času ještě na turné se Spirituál kvintetem.

 • Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně

  Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně. Očekávaný čas akcí a slev je tady. Pokud hledáte nová sluchátka nebo reproduktory, nastává ideální doba ke koupi. Vybíráme pro vás momentálně ty nejzajímavější kousky od Mobil Pohotovosti. Z čeho můžete vybírat?

 • Iron Maiden v červenci zahrají v Praze Iron Maiden v červenci zahrají v Praze

  Britští heavymetaloví velikáni Iron Maiden se znovu vrátí do Prahy. V červenci příštího roku vystoupí na stadionu Sinobo ve Vršovicích. Jako předskokany s sebou přivezou skupiny Airbourne a Lord of the Lost.

 • Rock for People rozšiřuje program o šestici jmen Rock for People rozšiřuje program o šestici jmen

  Šestadvacátý ročník festivalu Rock for People postupně odhaluje silný line-up. Poté, co bylo oznámeno nové datum konání 18.-21. června 2020 a koncert amerických punk rockerů Green Day, přichází s další várkou hvězd současné hudební scény. Připravte se na The 1975, Neck Deep, Motionless in White, De Staat, Dream State a Horkýže Slíže.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };