sobota, 23 březen 2013 15:00

Soutěž o 2 vstupenky na koncert kapely Wohnout - UKONČENO

Wohnout Wohnout Zdroj: archiv kapely

České legendy punk-rocku se v rámci klubového turné chystají také do Prahy. Skupina Wohnout se představí ve svém téměř domovském klubu Retro Music Hall již 28. března. Jejich koncert bude ochucen pořádnou dávkou finského koření. Kapela si totiž jako speciálního hosta přizvala Kärtsyho, zpěváka ze skupiny Waltari. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a vychutnejte si koncert zadarmo.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 2x vstupenka
 • Datum vyhlášení soutěže: sobota, 23 březen 2013
 • Datum ukončení soutěže: středa, 27 březen 2013
 • Soutěžní otázka:

  Na jakém albu kapely Wohnout se objevil česko-finský singl Činely?

  A) Karton veverek

  B) Rande s panem Bendou

  C) Polib si dědu

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb WA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.