neděle, 06 květen 2012 15:15

Soutěž o 3 kompilace Dáreček kapely Mňága a Žďorp - UKONČENO

Mňága a Žďorp Mňága a Žďorp Zdroj: archiv kapely

Skupina veselého realismu, Mňága a Žďorp, se na české hudební scéně usadila a drží se jí zuby nehty. Ke svému krásnému výročí nadělili pánové svým příznivcům originální dárek – kompilaci dvou CD a jednoho DVD se svými písněmi, které přezpívali přední čeští a slovenští interpreti. Soutěžte s námi a získejte kompilaci zadarmo.

Dáreček je unikátním projektem frontmana kapely a zpěváka Petra Fialy. Ten se rozhodl, že uplynulá léta přízně fanoušků je potřeba odměnit. Stvořil proto společně se zbytkem osazenstva projekt, který nudit rozhodně nebude.

Na kompilaci s Mňágou a Žďorp spolupracovalo celkem třicet českých a slovenských umělců. Každý z nich zvolil jednu skladbu z repertoáru Mňágy. Té se potom dostalo nové aranže i interpretace. Přezpívané skladby sdružuje právě Dáreček. Kromě hudby je součástí kompilace také DVD, na kterém jsou zachyceny jednotlivé kapely, jak na skladbách pracují. Byly s nimi pořízeny také rozhovory, jež se týkaly právě nahrávání skladeb pro Mňágu.

Třem z Vás nyní přinášíme možnost získat tuto jedinečnou kompilaci úplně zdarma. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

Ke kolikaletému výročí Mňága a Žďorp vydala svou novou kompilaci Dáreček?

a) 20.

b) 25.

c) 30.

Odpověď na soutěžní otázku zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište Dáreček. Ke správné odpovědi nezapomeňte připojit také adresu, na kterou bude možné Dáreček zaslat. Nápovědu hledejte v některém z článků na našem webu. Soutěž bude ukončena 15. května. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu a alba jim budou zaslána na jejich adresy.

Další informace

  • Soutěžní otázka:

    Text soutěžní otázky A) B) C)

  • Odpovědi:

    Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb ABC na číslo 9033310 Cena SMS je 10,00 Kč s DPH Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např pokud odešle SMS 12 soutěžících, vyhrává 4-tá a 8-má SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.