sobota, 16 březen 2013 00:00

Soutěž o 3x2 vstupenky na Kachekran - UKONČENO

Kachekran Kachekran Zdroj: pořadatel karnevalu

Do Prahy se opět vrací největší metropolitní karneval, který pořádá Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. Další ročník KArnevalu CHEmiků končící K RÁNu zaplní dva sály, jež se rozezní rozmanitou hudbou. Ke sylšení budou DJ Bedla & saxo live Johan, YO YO band či Funny Dance Band. Prostor dostanou také samotní studenti a pedagogové VŠCHT. Kachekran proběhne 22. března v pražském Kongresovém centru. Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a získejte vstupenky zdarma.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 3x2 vstupenky
 • Datum vyhlášení soutěže: sobota, 16 březen 2013
 • Datum ukončení soutěže: čtvrtek, 21 březen 2013
 • Soutěžní otázka:

  Kolikátý obnovený ročník má Kachekran letos před sebou?

  A) druhý

  B) třetí

  C) čtvrtý

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb KACHA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.