sobota, 01 červen 2013 00:00

Soutěž o vstupenky na festival Maloskalská noc - UKONČENO

Na Maloskalské noci nebudou chybět ani MIG 21 Na Maloskalské noci nebudou chybět ani MIG 21 Foto: Tereza Ticháčková, musicweb.cz

První ročník festivalu Maloskalská noc se uskuteční v sobotu 22. června, aby navázal na tradici festivalových večírků na Malé Skále. Pod line-up se podepsali MIG 21, Richard Müller, Eddie Stoilow, Rybičky 48 a další české kapely. Ušetřete svoji pětistovku, napište nám správnou odpověď na soutěžní otázku a užijte si hudební akci zdarma.

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 10 vstupenek
 • Datum vyhlášení soutěže: sobota, 01 červen 2013
 • Datum ukončení soutěže: sobota, 08 červen 2013
 • Soutěžní otázka:

  Jak se jmenuje festival, který hostila Malá Skála v minulých letech?

  A) Keltská noc

  B) Benátská noc

  C) České Hrady

 • Odpovědi:

  Pošlete SMS ve tvaru: pm musicweb MNA/B/C na číslo 9033310.

  Cena SMS je 10,00 Kč s DPH.

  Technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na lince 602 777 555, 9-17 hodin, po-pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Podmínky soutěže: Ze zaslaných SMS je vybrán vítěz podle pořadí. Počet zaslaných SMS odpovědí se vynásobí 1/3 a 2/3 a soutěžící na těchto místech získají volné vstupenky. Např. pokud odešle SMS dvanáct soutěžících, vyhrává čtvrtá a osmá SMS odpověď. Výherce bude kontaktován prostřednictvím SMS nejdéle den po ukončení soutěže.