pondělí, 27 leden 2020 14:48

Soutěžte o 1x2 lístky na koncert a CD Suzi Quatro

Suzi Quatro při koncertu v pražské Lucerně 11. listopadu 2015. Suzi Quatro při koncertu v pražské Lucerně 11. listopadu 2015. Foto: Kamil Košun/musicweb.cz

Suzi Quatro - energií stále sršící nestorka rock and rollu se vrací do ČR! V úterý 25. února 2020 vystoupí ve Velkém sále Lucerny v Praze a ve čtvrtek 27. února 2020 v brněnském Sono Centru. Tato dáma s „baskytarou zavěšenou proklatě nízko“ přijede s hutnou rockovou show v rámci světového turné ke zbrusu novému albu. Pojďte s redakcí musicweb.cz soutěžit! 

 

Další informace

 • O co soutěžíme: 1x2 vstupenky na koncert
 • Datum vyhlášení soutěže: pondělí, 27 leden 2020
 • Datum ukončení soutěže: pátek, 14 únor 2020
 • Soutěžní otázka:

  Otázka pro pražský koncert: výhra: 2 vstupenky 

  Jak se jmenuje nová deska Suzi Quatro, vydaná v roce 2019?

  A) No Control

  B) Suzi Quatro

  C) Quatro Control 

   

  Otázka pro brněnský koncert: výhra: CD Suzi Quatro

  Jak se Suzi jmenuje svým oficiálním jménem?

  A) Quatricciani

  B) Quatrocchio

  C) Quatro není pseudonym

   

   

 • Odpovědi:

  Odpovědi spolu se svým celým jménem a místem konání koncertu (Praha nebo Brno) posílejte na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu napište název soutěže. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, které následně vyrozumíme.

 • Podmínky soutěže: Během trvání soutěže můžete posílat své odpovědi, ihned poté Vás vyrozumíme v případě, že jste byl(a) vylosován(a), a že jste zadal(a) správnou odpověď.