Bude nové album KISS? Gene Simmons by se další desce nebránil

Američtí rockoví pardálové KISS za sebou mají již pěkně dlouhou a úspěšnou dráhu. Pyšnit se mohou více než dvaceti deskami a nemalou popularitou po celém světě. Jak se však zdá, rozhodně neplánují svůj rock and rollový cirkus zabalit. Basák Gene Simmons totiž nedávno připustil, že by kapela mohla nahrát i další desku.

Že by mohlo být nové album KISS? Že by mohlo být nové album KISS? Zdroj: Anna Žáková, Musicweb.cz

Světoznámá kapela KISS ještě rozhodně do důchodu nemíří. Své o tom dozajista ví každý, kdo navštívil některý z nedávných koncertů oslavujících čtyřicáté výročí existence skupiny. Nyní mají fanoušci těchto rockových velikánů i šanci, že jejich oblíbenci vydají za pár let další placku. O této možnosti se nedávno rozmluvil baskytarista Gene Simmons.

„Paul [Stanley] si myslí, že další album už nenahrajeme. Já si myslím, že ano. Například nedávno jsem napsal novou písničku a zněla přesně jako od KISS. Je to jednoduché: pokud budeme mít během času písniček víc, podíváme se na sebe a řeknem ‚Jdem do toho?'" říká s úsměvem Simmons.

Frontman kapely Paul Stanley se však do dalšího nahrávání příliš nehrne: „KISS se mohou posouvat pořád dál i bez nové hudby. Museli bychom mít vážně dobrý důvod k nahrání nové desky. A chuť. Prostě si myslím, že teď máme dost možností i bez nových písní."

Na druhou stranu, nic nemusí být ztraceno. Sám Stanley nakonec připouští, že by časem mohl změnit názor a vše je přeci jen možné. Jestli se tedy nakonec s Genem Simmonsem shodnou, zůstává záhadou.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • V Praze se velkolepě vzpomínalo na Vláďu Šafránka

  13. června by se fenomenální frontman Harleje a Walda Gangu Vláďa Šafránek dožil 47 let. A právě toto datum si vybrali jeho kamarádi a spoluhráči pro společný koncert, na němž si jeho život a tvorbu připomněli vskutku ve velkém stylu. Akce se odehrála ve Žlutých lázních na břehu Vltavy.

 • Carnifex nahráli novou desku a vydali singl s Alissou White-Gluz

  Kalifornská metalová skupina Carnifex vydá v létě sedmé studiové album World War X. Kromě podrobností o albu kapela zveřejnila i první singl, na kterém spolupracovala zpěvačka Alissa White-Gluz.

 • Foto: Def Leppard a Whitesnake, O2 arena, Praha, 17. 6. 2019

  Def Leppard a Whitenake na jednom pódiu v jeden večer! Podívejte se na fotogalerii z koncertu těchto dvou legend! 

 • Hlas Andrého Matose navždy utichl

  Další smutná zpráva zasáhla metalový svět osmého června, kdy kvůli infarktu dotlouklo srdce brazilského zpěváka, skladatele a multiinstrumentalisty Andrého Matose. Zpráva je o to smutnější, že zpěvákovi bylo pouhých 47 let.