Bude nové album KISS? Gene Simmons by se další desce nebránil

Američtí rockoví pardálové KISS za sebou mají již pěkně dlouhou a úspěšnou dráhu. Pyšnit se mohou více než dvaceti deskami a nemalou popularitou po celém světě. Jak se však zdá, rozhodně neplánují svůj rock and rollový cirkus zabalit. Basák Gene Simmons totiž nedávno připustil, že by kapela mohla nahrát i další desku.

Že by mohlo být nové album KISS? Že by mohlo být nové album KISS? Zdroj: Anna Žáková, Musicweb.cz

Světoznámá kapela KISS ještě rozhodně do důchodu nemíří. Své o tom dozajista ví každý, kdo navštívil některý z nedávných koncertů oslavujících čtyřicáté výročí existence skupiny. Nyní mají fanoušci těchto rockových velikánů i šanci, že jejich oblíbenci vydají za pár let další placku. O této možnosti se nedávno rozmluvil baskytarista Gene Simmons.

„Paul [Stanley] si myslí, že další album už nenahrajeme. Já si myslím, že ano. Například nedávno jsem napsal novou písničku a zněla přesně jako od KISS. Je to jednoduché: pokud budeme mít během času písniček víc, podíváme se na sebe a řeknem ‚Jdem do toho?'" říká s úsměvem Simmons.

Frontman kapely Paul Stanley se však do dalšího nahrávání příliš nehrne: „KISS se mohou posouvat pořád dál i bez nové hudby. Museli bychom mít vážně dobrý důvod k nahrání nové desky. A chuť. Prostě si myslím, že teď máme dost možností i bez nových písní."

Na druhou stranu, nic nemusí být ztraceno. Sám Stanley nakonec připouští, že by časem mohl změnit názor a vše je přeci jen možné. Jestli se tedy nakonec s Genem Simmonsem shodnou, zůstává záhadou.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Adam Bomb se vrátí do Prahy

  V rámci aktuálního evropského turné se v pražském klubu Modrá Vopice se svou dynamickou show plnou ostrých kytarových riffů a pyrotechnických efektů představí veterán newyorské klubové scény - zpěvák a kytarista Adam Bomb. Jeho nenapodobitelná pódiová prezentace je tuzemskému publiku dobře známa, není tedy divu, že po čtyřech letech půjde o netrpělivě očekávaný návrat.

 • Marilyn Manson vydá v letošním roce nové album

  Po úspěšném albu Heaven Upside Down se Marilyn Manson vrátí s novou deskou

 • Foto: Michal Pavlíček, Lucerna Music Bar, Praha, 16. 4. 2019

  Ve středu večer pokřtil Michal Pavlíček společně se svými hosty svoji novou sólovou desku Pošli to tam. Křest se konal v rámci koncertu, který Michal Pavlíček odehrál v zaplněném Lucerna Music Baru. Na basu zahrál jako tradičně Martin Maťo Ivan, za klávesy se posadil Michal Nejtek a na bicí se představil mladý bubeník Michal Kolouch Daněk. Stejně jako na ostatních koncertech, které již byly v rámci aktuálního turné k propagaci této desky odehrány, se v roli zpívajícího hosta představila zpěvačka Milly Honsová. Tu také můžeme slyšet v některých písních desky Pošli to tam. Za kmotry nové desky si Michal Pavlíček vybral například Moniku Načevu, Jana Saharu Hedla či svého spoluhráče z Pražského výběru Jiřího Hrubeše. Na koncertě zazněly jak nové písně z aktuálního alba, jako například Anděl, Zhurta, Pošli to tam, Modrý pták a další, tak také starší kusy jako Honička, Jeden den v parku u Zlaté brány či Veliké lalula.

   

  Prohlédněte si náš fotoreport z tohoto koncertu a křtu nové desky. 

 • Harlej zahrál v Kolíně samé hity

  Nekonečné muzikantské kočování přivedlo kapelu Harlej zpět do kolínského Městského kulturního domu. A jelikož i v polabí stihli za takřka čtvrt století existence nasbírat dost fanoušků, o plný dům a skvělou atmosféru bylo předem postaráno.

Další podobné články