Public Relations se odrážejí ode dna a začínají znovu

Severomoravská kapela Public Relations vypustila do světa třetí album, se symbolickým názvem Reset.

Public Relations Public Relations Zdroj: Public Relations, foto: Jana Buštíková

Public Relations je severomoravská kapela, která byla založena v roce 2004. Na svém kontě má v současné době tři alba. Prvním vyšlo v roce 2008 a nese název No Turns. Druhé album,The Platinum Air, kapela vydala v roce 2011 a třetí placka vychází právě teď. Od začátku vzniku kapely do roku vydání debutového alba se v kapele vystřídalo několik muzikantů. Až s první deskou se sestava ustálila a vydržela až do roku 2012, kdy se odehrály v sestavě další změny. Současní členové kapely jsou Jan Ražnok (Comar), který má na starost zpěv, dále pak kytarista SOSman (Jiří Sosik), baskytarista T-Klox (Tomáš Klos) a Marky (Marek Konečný), který sedí za bicími. 

 


Album Reset je pro kapelu přelomové, neboť jej kapela nahrála v nové sestavě a hlavně se při jeho tvorbě odklonila od hardcore k rock-elektronice se silnými melodickými linkami. Reset obsahuje devět songů včetně jedné předělávky staršího kousku (Sahara Love). Skladby složil baskytarista Tomáš Klos a o texty se postaral nový zpěvák kapely, Comar. Nové album není pouze přelomové, ale skrývá i spousty symbolik jako třeba samotný název, který značí personální změny a změny ve stylu hudby. Další symbolikou je datum vydání, a to poslední den v roce, 31.12.2013. Reset je v současné době k dostání zdarma v digitální podobě na stránkách kapely. Ve fyzické podobě bude k dostání na přelomu ledna a února letošního roku.

Čtěte také: Wasabi vydávají promo CD
Sledujte rock na Facebooku:
 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Rammsteini představili v Praze nové album

  Veliká show a prověřené hity. Tak by se dal ve zkratce shrnout zážitek z koncertu skupiny Rammstein, který se konal v úterý 16. července. V den, kdy byl článek vydán, kapela odehrávala právě druhý vyprodaný koncert.

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 12. 7. 2019

  Druhý den Masters of Rock přinesl první déšť, ale i různorodý hudební program, jednou z prvních kapel byli například hrdinové Twilight Force nebo také Battle Beast včele se zpěvačkou Noorou Louhimo, Amaranthe s novým albem Helix, hlavními kapelami dne byli Dimmu Borgir a Avantasia Tobiase Sammeta.

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert The Comet Is Coming

  Cosmic Jazz v taneční rovině aneb hudba budocnosti pozpátku. Londýnská postjazzová hvězda poprvé v České republice 19. listopadu v prostorách Paláce Akropolis!

 • Foto: Richie Kotzen, KorunníÍ Pevnůstka, Olomouc, 11.7.2019

  Druhý koncert v ČR odehrál Richie Kotzen v Olomouci, v kotli Korunní pevnůstky s panoramatem věží historického města za zády. Z tohoto skvělého koncertu tohoto vynikajícího kytaristy a zpěváka přinášíme fotoreport.