Soutěž se Staropramenem o pivo s Mandrage téměř končí

Soutěž jednoho z nejdůležitějších partnerů festivalu Rock for People, pivovaru Staropramen, se pomalu blíží ke svému ukončení. Své soutěžní maily můžete posílat už jen po několik posledních hodin.

Mandrage Mandrage Zdroj: facebook.com

 

Staropramen a Rock for People přinesly soutěž, která fanoušky pošle do zákulisí festivalu za kapelou Mandrage. Soutěž Na jedno s kapelou vyvrcholí v úterý 2. července v pravé poledne. Přesně do 12 hodin můžete posílat ještě své mailové zprávy a rozhodovat se, jaký dárek pro Mandrage přichystáte.

Jestli jste soutěž ještě nezaregistrovali, nevadí, stále je čas a můžete soutěžit právě zde.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Moravské hrady, Brno, Veveří. 11. 8. 2018

  Sobotní pokračování festivalu Moravské hrady - Veveří. Zahrála Lenny, Tomáš Klus, Vypsaná fiXa, Rybičky 48, Hentai Corporation, Visací zámek, Pražský výběr, Mandrage a kapela Jelen.

 • Foto: Rock for People, Hradec Králové, 5. 7. 2018

  Druhý den festivalu Rock for People je téměř za námi. Kromě očekávaných The Prodigy přinesl vystoupení nadějných rockerů Marmozets, kytaristy a zpěváka Rodrigueze či českých zástupců Hentai Corporation.

 • Radima Hladíka připomenou hned dva velké koncerty - na Rock for People a v Divadle Archa

  Kytaristu Radima Hladíka letos uctí dva výpravné koncerty. Přední čeští hudebníci spjatí s legendárním hráčem, od jehož smrti v prosinci uplynou dva roky, na nich zahrají Hladíkovy skladby za doprovodu kapely Blue Effect.

 • Foto: Majáles, BVV, Brno, 5.5 2018

  Na fotogalerii z brněnského Majálesu, který proběhl opět v areálu výstaviště se můžete podívat zde. Vystoupily například kapely Wohnout, Vypsaná fixa, Skyline, UDG, Tomáš Klus, Horkýže slíže, Ben Cristovao, Mandrage nebo Rybičky 48.